bugün

serkan inci ve ismail alpen'in yeni kitabı.
görsel
bu adamların yaptığı sözlükler ortada bir de para verip kitaplarını mı Alıcam? üstüne para verseler okumam.
Kapağını görünce içini merak ettiğim serkan inci ve ismail alpen kitabı.
Kapağı çok güzel olmuş.
Evet haklılar çünkü her erkek heran tacizci,tecavüzcü,şizofren ilan edilebiliyor.
(bkz: reklam alanı).
Ataerkil toplumda kadın olmak kadar zor olmasa gerek.
kapağı ile de ilgimi çeken red pill felsefesiyle yazılan kitaptır. okunacaklar listesinde
Okumak isterim ancak maskülist bakış açısıyla yazıldıysa. Maskülist görünüp feminaziyi dayatan birçok eser ve sayfa var. Eğer feminazinin karşısındaysa bende yanınızdayım sizinleyiz bilge başkanlar
Feminazi karıya bak kitabın yazarına twitterdan senin fikrinin ne önemi var vasat herif demiş o lafı bana diyecekti bu karı ağzının payını verirdim. Senin fikrinin ne önemi var vasat karı diyen bir erkeği linç ederlerdi. Bu yüzden samimi değilsiniz. Bu kitabı mutlaka alacağım ancak bunu internette her kitapevi satmaz bence çünkü hepsi suç ortağı

görsel
lan olum kitap yazmak bu kadar kolay mı aq?

nasıl bir bilgi birikimine sahipsin de bu içerikte kitap yazabiliyorsun? dünyanın neresi feminist aq?
hangi topluma gidersen git bizim kadar olmasa da az veya çok ataerkil bir dünya burası.

ben bir erkek olarak zerre feminist bir dünyada yaşadığımı düşünmüyorum.

he kaldı ki bu dünyada hayat erkekler için zor ise bunun sebebi yine erkekler. la dünyayı biz yönetiyoruz aq.

tanım : Serkan inci gibi beta oğlu beta bir bireyin yazdığı kitap.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.