1. 1.
  gökdelen inşaatlarında, uzay istasyonu tamirinde, nükleer santrallerde, kanalizasyonda, madenlerde çalışan herhangi bir feministe rastlayamazsınız. bunca pozitif ayrımcılığa rağmen toplumsal yapıyı keyfi fanteziler için değiştirmek istemeleri de cabası.
  5 -6 ... epsilon pi
 2. 2.
  Ayıp eden gerçeklik.
  ... macho erkek
 3. 3.
  Ülkede haksızlık hukuksuzluk her gün artarken, bunlardan bahsetmek yerine kalkıp kadınlara sataşmak için hangi zeka seviyesinde olmak gerekiyor acaba.

  konuşan ama ne konuştuğunu da bilmeyen kekolar.
  6 -8 ... ghostpen
 4. 4.
  zorlu koşullarda yaşam kalım mücadelesi veren kadınlar ne orta doğu'da, ne de avrupa'da. asyalı kadınlar seks devrimi kalıntısı, teşhir ve ilgi budalası, kültürsüz ve şuursuz feminist azınlığa karşı ayakları yere basan, liyakata dayalı gerçek bir medeniyet inşa ediyor:
  https://youtu.be/MBHILJAePwY?t=4
  1 -1 ... epsilon pi
 5. 5.
  feminizm denilince kadın erkek eşit işte eşit şartlarda çalışacak diye algılıyorsanız toplum dinamikleri ve toplumda kadına yüklenen değerler hakkında bilginiz yok demektir. feministler bu değer ve eşitsizliğe karşılar. mesela namus dediğin kavramın sadece kadında olduğu sanrısı, kadının her zaman kaybeden tarafta olduğu algısı (iffetini kaybetti, bekaretini kaybetti) üzerinde gelişmiş normları yıkmayı hedefliyorlar.

  erkekler her zaman her durumda kazanan olup el üstünde tutulurken kadınlar kazansalar bile kadınlıklarıyla değil, kadınlıklarına rağmen kazandılar gibi bir argüman gelişiyor. oysa bireyler anayasal hak ve özgürlüklerde olduğu gibi toplumun değer yargılarında da eşit olmalıdır. olamayınca tüm değerleri yıkma girişiminde bulunmaları yanlış olsa da yapabilecekleri çok fazla da birşey yok açıkçası.

  not:feministleri anlıyor olmam savunduğum anlamına gelmesin. pek çoğu şuursuzca erkeklere sallayan tiplerdir.
  3 ... yesil gozlu kel adam
 6. 6.
  yönetimi aptal feministlere devreden isveç ve onu örnek alan marksist/liberal rejimlerin tamamı üçüncü dünya ülkelerinden terör, suç ve bolca psikopat ithal etti. mısır, suriye ve libya'nın mezhep çatışmalarıyla parçalanmasında bilfiil rol aldılar.

  bugün kuzey avrupa ülkeleri istanbul ve ankara'nın varoşlarından bile daha tehlikeli gettolara dönüştü:
  feminist dünya tasavvurunun gerçek dışı olması
  feminist dünya tasavvurunun gerçek dışı olması
  feminist dünya tasavvurunun gerçek dışı olması
  1 ... epsilon pi
 7. 7.
  türkiye'de ak parti'yi ya da chp'yi eleştirdi diye kafası kesilen ateist ya da hristiyan gördünüz mü hiç?

  batı'da güvenlik sistemi ve demokratik kurumlar tamamıyla çuvallamış durumda.
  1 ... epsilon pi