1. 1.
  son zamanlarda tırmanışa geçen ve tıbbın bile çaresiz kaldığı ağır bir psikolojik rahatsızlıktır sayın efendim.

  kadınlarla ilgili en ufak bir eleştiride bulunduğunuzda kadın düşmanı diye ciyaklayıp, güzel bir kadına iltifat ettiğinizde kadını orospu sizi de abazan ilan etmek bu rahatsızlığın yüzlerce semptomundan yalnızca biridir.
  8 -12 ... nesgayfe
 2. 2.
  bunu iddia eden bakire olmayanlara nefret kusuyordu. kim kişilik bozukluğuna sahip ortada.
  2 -3 ... kara atli prens
 3. 3.
  tıp literatüründe yerini almalı ve tedavi araştırmalarına başlanmalıdır. dünya sağlık örgütü'nü göreve davet ediyoruz.
  4 -2 ... ne alakasi var oglum
 4. 4.
  ağzına şamarı vurup terbiye etmek suretiyle tedavi edilmelidir.
  4 -2 ... binaryyildirim
 5. 5.
  covid-19'dan katbekat tehlikeli olmasına ve açık ve net bir şekilde neslin devamı için tehdit oluşturmasına rağmen sırf popülizm uğruna görmezden gelinmektedir.
  4 -2 ... nesgayfe
 6. 6.
  Siz bu cahillikle insanı feminist yaparsınız.

  Feminizm kadın ve erkeğin eşit haklara sahip olması gerektiğini savunan bir ideolojidir. Herhangi bir grubun koruyuculuğunu üstlenmez ve yalnızca kadınlara mahsus değildir. Kendinizce bunu olumsuz olarak değerlendirmeniz de bilgisizliğinizden kaynaklanıyor muhakkak.. öyle ki söz ettiğiniz şeyin feminizmle değil de cinsiyetçilikle ilgili olduğunu dahi ayırt edemiyorsunuz. Ben sizin için onu da irdeledim : (bkz: çelişik duygulu cinsiyetçilik)

  Gidip biraz Virginia Woolf, Simone de beauvoir üstüne bir de erkekliğin türkiye halleri ve sosyoloji alanında güzide yazarları ve kitapları okur, araştırırsanız savunduğunuz yahut saldırdığınız şeylerle ilgili bir fikriniz olur belki.

  Üzerinizdeki hegemonik baskıyı sahiden anlıyorum, ne demişler : erkekler eril kültürün hem üreticisi hem de ürünü durumundadır ; hem sahibi hem de kölesidirler.

  (bkz: toplumsal cinsiyet rol gerginliği paradigması)
  9 -4 ... elisabethvogler
 7. 7.
  feminizmin erkek cinsiyeti için tehlike olduğunu sanan yazarların toplandığı başlık. feminizm kadınları erkekten üstün tutmaz, eşit haklara sahip olmasını ister, çünkü siz de insansınız biz de. anlıyor musunuz? bakın Bilal'e anlatır gibi anlattım. erkek feministler de vardır ve sizin dediğiniz gibi "ılık götlü" insanlar değildir. zaten makul düzeyde beynini çalıştırabilen herkesin feminist olması gerekir.
  4 -3 ... wendy webster
 8. 8.
  Uuu tüm kara cahiller toplanmış.
  Yinede bu kişilik bozukluğunu feministlere değil xx kromozomu hakkında asla eleştiri kabul etmeyen, kendi beceriksiz ve yetersizliği yüzünden değil taşıdığı kromozomdan kaynaklı işe alınmadığını düşünen, 2kişilik kaldırımda yürürken arkada kalan 3.kişi olmasını da kadın olmasına bağlayan kısaca herşeye kadın olmasını bağlayıp her olumsuzluğu kadın düşmanlığı sanan geri zekalılara verebiliriz.
  4 ... ultra minyon
 9. 9.
  feminizmin tanımını bilmediğimizi zanneden cahilleri göstermiştir.

  komünizm de baktığınızda çok süper bir şey lakin komünüslere bakınca kazın ayağı değişiyor.
  3 -1 ... nesgayfe
 10. 10.
  Feministleri sevmiyorum ama eril zihniyetlileri de sevmiyorum. Hepiniz aynı bokun laciverdisiniz.
  1 ... trans man