1. 1.
    Bir gerçektir. Saçlarınızın arkasini uc bumara yapıp önünü uzatıp guzel bir erkek makyajı , dar pantolonla kivira kivira yürüyün sonra bütün herkes gözünüzü sizden alamıyor. Bu tarzimlA taksimde herkes bana bakakaldi, hayran oldular hatta bıyıklı esmer bir abi göz kırptı çok mu çok cool bir çocuğum ya.
    4 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    herkesin bakakaldığı--bazılarının bıyık burduğu--kadar incelmek, delikanlıyı bozabilir.
    1 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    Artik bütün giysiler unisex cunku insanlar her ne kadar kabul etmeselerde feminen tarz acayip cool bir tarzdır bugun en delikanliyim diyen adam bile dar pantolon, babet corap giyiyor duşunun artık.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Erkek gibi erkek kadın gibi kadın olun bu ne özentiliktir be kardeşim .
    -2 ... 90larpop
  5. 5.
    Uzun saçlıyım ve feminen değilim. Ağlayın.
    1 ... testamentumeternum
  6. 6.
    Feminen bir erkek colluksa neden bebek gibi kızları mafya babaları/ kabadayılar maskülen tipler s*kiyor hadi bunuda açıkla dediğim önermedir.
    Feminen erkek eril kızlar için çekicidir. Ancak eril kızlarıda çoğu erkek beğenmez. O aklınızı şaşırtan kızlar feminendir ve eril erkeklerden hoşlanırlar. Bu başlığı ciddiye alıp gay gibi geziyor erkekler. Biraz gözlem yeteneğinizi aklınızı çalıştırın, popüler kültürün köpeği olursanız bir erkek olarak yaradılışınıza aykırı feminen feminen takılırsanız dünya değirmen taşı gibi öğütür sizi. Demedi demeyin.
    ... uzunkartal
  7. 7.
    "feminen erkek" halk arasında ibne olarak bilinir. erkek "adam" olur feminen filan olmaz.
    1 -1 ... suppiluliuma