bugün

Felsefe doğruya ya da yanlışa ulaşmaz felsefenin işleyiş tarzı olaylar hakkında mantık fırtınası oluşturmaktır. Sonuç yoktur sebep aranır.
O felsefenin değil senin ciddi anlamda boş olman veya ergen olmanla ilgilidir.
Felsefe en temel alandır ve bahsettiğin fen bilimlerinin de atasıdır.
böyle insanların hiç bir şeye faydası yoktur felsefe çok fazla yanlış düşüncenin içinde bulunduğu bir saçmalıktır.

anne karnındaki çocuk anesini sikiyor anne karnındaki çocuk kızsa babası siker diye birşey duymuştum tabi öyle küfürlü yazmıyor ama gerçekten böyle saçmalıklar duydum yalan söylemiyorum lisedeyken en kolay ders bu diye buna çalışıyordum.

kafamı skm.
2 yıldır atina descartes eğitim enstitüsü platon bilimleri akademisinde aristotales ve sokrates üzerine dersler vermekteyim. sevgili arkadaşlar, bilim her soruya cevap ararken felsefe her şeyin kökenini arar ve bu bağlamda da bilimi kullanır. zira bilimsiz felsefe boş, felsefesiz bilim kördür. bütün bilimler felsefenin getirisi olan sorularla var olmuş ve sonsuza kadar dinamik bir süreç olarak var olacaktır. bilimle felsefe ilişkisi; soyutla somutun hiç bitmeyen dansıdır.
Felsefe olmazsa bilim olmaz. Felsefe diye eziklediğin şey hayatı, insanı anlama yollarından en geçerli olanıdır. O yüzden bende en kısa zamanda seni işin mantığını anlamaya davet ediyorum , zira herkese kendini açmaz fakat sen yinede bi dene.
türkiye'nin çok hızlı bir şekilde çöküşe gittiğinin resmidir bu başlıklar. bilimi okumayı öğrenmeyi kötüleyen araba ve karı kız maçtan ibaret hayvansılar ile hiç bir yere varılmaz. ancak afganistan olunur!

artık vatandaşlık puanının gelmesi gerekiyor. bu adam ile benim oyumun bir olmaması gerek!