bugün

4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray maçının başlarında hakem cüneyt çakır tarafından faul olarak değerlendirilmesine rağmen kırmızı kartla cezalandırılmayan pozisyondur.

https://vine.co/v/OdHPH61veah

(bkz: 4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray maçı/#26268608)

ekleme: beyler burada her zamanki gibi gerçekleri yazıyoruz. tiyatro izlediğimizin de farkındayız bırakın da eleştirelim. doğruyu söyleyelim. ayrıca buna sebep beni beşiktaşlı ilan ediyorlar. beni bilen bilir. hatta bugün bir takımı yakacaklarını da biliyordum. haksızlık yapılan galatasaray olsaydı yine gereğini yapardım. (#26267910)
beşiktaş'ın malzemecisi süreyya'nın tribüne gönderilmesi ile sonuçlanmadığı için beşiktaş'ın dua etmesi gereken pozisyon.

bu ligde böyle rakibinin uyarılmadığı şeyleri yapan beşiktaşlı kırmızı alıyor her maç...
spratt'ı beşiktaşlı ilan eden dirsek. bugünleri de gördük amk. *

gs'li kafası bambaşka bilader. bonzai içsek elde edemeyiz.
spratt'ı bejekeli ilan eden geselileri gösteren başlık.

Adam koskoca trabzonsporlu lan.
dirsek var ama veli de boş durmuyor yani...
twitterda gördüğüm yorum:

-üzerine sülük yapışırsa böyle söküp atarsın.
nedeni veli'nin sarmaşık koludur. ikisinin pozisyonu da neresinden tutsan sıkıntı. düzeltilecek, savunulacak bir yanı yok. cüneyt sanırım tribünde ailesine falan el sallıyordu o sıra.
muhteşem sağ koluyla güzel yabıştırmıştır.
Kırmızı kart gösterilmemiş dirsektir.
Verilmeyen penaltının neticesidir. Adam melo'ya sülük gibi yapışmış net penaltı lakin sen bunu vermiyorsun.
ramon mottanın koşarken bi an durup umut buluta vurup tekrar devam etmesinden daha net olmayan pozisyondur. by by birdie.
algı yönetimidir. veli'nin ahtapotluğu değil melo'nun dirseği konuşulacaktır.
güncel Önemli Başlıklar