1. 1.
  eşini seven fedakarlık yapar sorun şu ki neden hep erkek etmek zorundaymış izlenimi oluşturuluyor? Alında kadınlar fıtrat olarak fedakarlık yapmaya daha yatkın erkekse fedakarlığı ödüllendirmeye daha yatkındır bence. işinize gelirse...
  1 -9 ... afyonlu
 2. 2.
  seven insan herzaman fedakarlık yapmak zorundadır erkek kadın farketmez.
  ... jo3y
 3. 3.
  aynı anda ikisi tarafından da gerçekleştirilmelidir. benim bildiğim fedakarlık bundan ibaret. bilmem anlatabildim mi.
  1 ... iki kelime tek hece
 4. 4.
  Eğer iki kişi bir birlerini seviyorlarsa,ikiside ister istemez fedakarlıklar yapacaktır.Erkeklere göre erkekler fedakardır.Kmie göre hanımlar.Bunu sakın unutmayın,En fedakarlar Annelerdir.Seni büyütür, içirir, yedirir, giydirir sizin içni her şeyi yapar.Uyumaz emzirir.Yemez yedirir.
  ... system
 5. 5.
  (bkz: d şıkkı yok mu)
  ... demeteren
 6. 6.
  kendinizi hormonlarınıza bırakın, onlar sizi duruma göre yönlendirecektir.
  ... kramp
 7. 7.
  'bir ilişkide bir taraf illa fedakarlık yapmak zorunda mı kalmalı' sorunsalına paralel kucağımıza düşmüş saatli bomba kabilinden bir sorunsal.
  1 ... mnemosyne
 8. 8.
  ister erkek, isterse kadın yapsın bir işe yaramayacaktır. fedakarlığı tek taraf yaptığı sürece, gün gelecek o taraf bu durumdan bıkacaktır, hep ben hep ben sorunsalı ortaya çıkacaktır bu kez. o yüzden cevabı hem kadın hem erkek olan sorunsaldır.
  1 ... justpurp
 9. 9.
  fedakarlık sevgi olduğu sürece vardır. bunun bir sırası olmaz. çiftlerden biri artık herhangibir fedakarlık yapmak istemiyorsa bu bazı şeylerin tüketildiğinin işaretidir.
  1 ... alice hadiseler diyarinda