bugün

(bkz: iron maiden) in başarılı birer şarkısı.
an itibariyle dinlemekteyim ve gayet beğendim.
I have a constant fear that something's always near. I have a phobia that someone's always there.
Şu an karşımda bana bakıyor belki de bakmıyordur kafayı yemişimdir ama bir fobi olduğu kesin.
bana göre iron maiden grubunun en kötü parçası. ama dediğim gibi bu beni bağlar.
Albümde ve şarkı da Adrian Smith'in olmaması koysa da, hala büyük keyifle dinliyorum. Özellikle Bruce'un Fear of the Darkkkkkkkkkk diye bağırışı anlatılmaz cinsden.
van canto coverı, insanı acayip bir biçimde coşturur.
Mükemmel bir şarkı ya. Adrian Smith yok ama yine de favori iron Maiden şarkılarımdan. insanların çoğunun iron Maiden'ın sadece bu şarkısını bilmesine hiç kızmıyorum çünkü grubun diğer şarkılarından pek bir eksikliği yok. Mesela konu Metallica ve Nothing Else Matters olunca deliriyorum çünkü grubun en dandik şarkısının en çok bilinmesi sinir bozucu.
karanlıktan korkmak.

küçükken ibineler cinli, karabasanlı hikayeler anlatırdı, zihnimize korkular yağardı her gece biz durmadan altımıza ederdik.
fear of the darrrrkkk feaaaaar of thedaaarrkk

i have a constant feeling that someone is always there.

efsane şarkıdır.
Solosunu ibanez rg'mle tek el çaldığım iron maiden şarkısı.
iron maiden'den bildiğim tek şarkı. ben dinliyorsam en iyilerinden olduğu kesin.
insanın içinde harika bir his yaratan iron maiden şarkısıdır.
bu tarz kült grupların kült parçalarını mümkünse black ve death grupları coverlamasın şarkının anasını sikmişler.
bir efsane bir başyapıt olan mükemmelimsi şarkıdır. Kalbimde yeri ayrılmıştır.
beni metal müzikle tanıştıran şarkıdır.
Evet o konserdeydim.Harikalar ötesiydi lan.
Poser ergenlerin favori şarkılarındandır.
aslında sözleri hafiften saçma.
ama o solosu yok mu nomıssızın...
Girişi ve sonu ayrı bir efsane olan şarkı.

When I'm walking a dark road
I am a man who walks alone

Çoştum gece gece.
gece gece iyi gitmemiştir.
uyuyamadık aq tat tuz kalmadı.
muhteşem bir şarkıdır.
yahel parçasıdır. vokalin sesi güzelidir..

https://www.youtube.com/watch?v=idYC9KMPBEk
girişi ve nakaratıyla bile insanı gecenin en karanlık noktasına bırakabilecek güçte bir iron maiden şarkısıdır.
bu şarkı olmasa Türkiye'de bilinemeyecek gruptur.
Iron Maiden in tek şarkısıymış gibi muamele görür.
Iron Maiden dinleyenlerin genelde mırıldandıkları cümledir.