bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  tahmin edileceği üzere bir galatasaray taraftarının ve gene tahmin edileceği üzere 6-1 mağlup olunan 17 eylül 2013 galatasaray - real madrid maçı sonrası yapmak zorunda hissettiğidir.

  özür diliyorum kardeşlerim;

  biz avrupa'da başarılara imzamızı en kallavi şekilde atıp da "avrupa'daki en başarılı türk takımı" olurken, sizlerin avrupa macerasında yaşadıklarınız için yıllarca dalga geçtik. bugün, yaratıcı da bizim belamızı verdi.

  şimdi anlıyorum sizi ve bundan sonraki süreçte de "empati yapmaya" çalışırken sanırım çok daha gerçekçi davranıyor olacağım.

  affedin beni kardeşlerim;

  sizin 4 yediğiniz milan'ı, şaşım şaşım şaşırtırken farkedememişiz nasıl acı çektiğinizi, kıvrandığınızı. sizin 6 yediğiniz leeds'i eleyerek uefa finali'ne hem de siz 6 yemeden 1 sene önce bunu yaparken sizinle dalga geçtiğimiz için.

  real madrid ile bugüne kadar 5 kere oynayıp da 3 kere kazanıp, 2 maçta da tribünlerde "dört dört" diye tezahürat yaparken sizin canınızı acıttığımız için affedin.

  şu anda umuyorum şampiyonlar ligi'nde "0 puan" almak gibi bir şeye imza atmaz galatasaray'ımız. yoksa bir daha "şakasına" dahi size bu konuda takılabilecek kadar olamayacağım.

  düşünsenize şampiyonlar ligi'nde, 6 maça çıkıp da puan alamamak. hiç puan alamamak hem de. ben tek bir maçta 6 tane gol yedik diye kahroluyorum şu anda ve sanıyorum ki öyle bir şey yaşanacak olsa galatasaray aşkım devam etse de insan içinde "galatasaraylıyım" demeye utanacağım.

  affedin emi?
  16 -29 ... poisonx
 2. 2.
  hiçbir şey dileyemezsin karşılığını alacak söylem.

  6 tane yediniz, yetmedi maçınız bitmeden beşiktaş'a hakaret ettiniz. bırakın memleketin insanı biraz gülüp eğlensin, bari buna yarayın, germeyin kendinizi siz de eğlenin.
  6 ... gabriel van
 3. 3.
  siz milana yenildiniz biz milanı yendik ne lan bu? saçmalamak için 1-6 lık maçı mı bekledin? ronaldo muslera'yı irina shayk ile karıştırmasıyla başladı herşey. sen başlığı açmışsın nedir yani? burak'ın saçma sapan penaltılar alarak kazandığınız maçlarda kimsenin emeğini çalmadığınızı iddaa edebiliyorsanız sabahlara kadar konuşun buyrun. ha bu arada o çok sevdiğiniz adam anneniz hakkında toki stadında ileri geri konuştu. hak ettiniz demek ki. ben demiyorum kralınız diyor.
  4 ... hellnight
 4. 4.
  yazarın tamamen kendi görüşünü içeren bir özürdür.

  ben dilemiyorum. çeyrek final oynarken "başarılar galatasaray", kötü gün geldiği zaman "auuuuuu".
  ben dilemiyorum abicim. türkiye'de ki futbol milliyetçiliği bitene kadar özür dilemem. başarılar dilerim.
  1 -1 ... tom tucker
 5. 5.
  önce emeğini yediğiniz ve üstünü güzelce örttüğünüz takımlardan ve maçlardan dolayı özür dile karşılığı verilmesi gereken özür. ya da boş ver en iyisi bir içki al ve uyu. *
  2 ... wordecoder
 6. 6.
  sırtını sıvazlayıp "sakinleş co" deme isteği uyandıran özür. (bkz: keep calm and forgive him)
  ... i ra
 7. 7.
  Özür dilerken bile egosunun altında ezilmiş kişi beyanatı.

  Laf kalabalığı yapmayın kardeşim boşuna. Millet olarak destek bekliyorsunuz bide. Hangi yüzle!
  Hala dalga geçmeye çalışıyorsun utanmadan, bende beter ol diyorum.
  Zamanında, gs uefa kupasını alırken, heyecandan ölürdük o maçları izlerken. Siz bu hale getirdiniz durumu, sakın unutmayın.
  2 ... sonunda nick buldum
 8. 8.
  Kendi şaibelerinizi örtbas edip, bizlere attığınız iftiraların, kendi ülkenizin takımını uefaya şikayet etmenin özrünü dileyin, ya da durun, beter olun lan!
  1 -1 ... sarilaci
 9. 9.
  (bkz: bir mahsun mor menekşe)
  ... duk erangir