1. 1.
  ekonomi üzerinde ihtisas yapmış saygıdeğer bir abimin verdiği plan. aynen buraya aktarıyorum, üzerine beyin fırtınası yapmak isteyenler için bulunmaz bir çıkış yolu. saygıdeğer abim aynı zamanda cas’ta ve fifa’da ekonomist olarak çalışmıştı. ülkemizin krizle karşı karşıya kaldığını öğrenen saygıdeğer abim bana ulaştı ve planı verdi.

  saygıdeğer abime saygılarla;

  sevgili galatasaray1905 kardeşim;

  ülkemizde mâlum şikeden iyi anlayan, çok tecrübeli kulüplerimiz var. kendileri gerek cas’ta gerekse fifa’da tanınmaktadır. planımız çok basit; bugüne kadar yaptıklarının tam tersini yapacaklar ve bu sefer kendileri için değil ekonomimiz için ellerini taşın altına koyacaklar.

  mesela; beşiktaş trabzonspor maçı mı var? şaaaak tcmb trabzonspor handikapa 1 milyar dolar bassın. beşiktaş zaten tecrübeli kulüp devlet trabzonspor’un alacağı 800bin euro bedeli beşiktaşa trabzonspor adına yatırsın, mert çam’ı da transfer etsin sonra sal trabzona maçı hoop etti mi sana 1 milyarın 6 milyar dolar? etti.

  örneğin; fenerbahçe eskişehir maçı mı var? tcmb bassın 1 milyar doları eskişehir 0-4 skora. eskişehir feneri 4-0 yensin, zamanında da eskişehir fenere omuz atmıştı. şaaaaak etti mi sana 1 milyarın 10 milyar dolar.

  abicim bu tecrübeli kulüplerimizi kullanalım. bu işin kitabını yazmış yöneticiler, futbolcular var bu güzide iki kulübümüzde.

  hem ekonomi kurtulur hem de zaten ceza alan yok. teknik direktörü, başkanı falan metriste bir ay yatar çıkar.

  şaaaaak 21 milyar doları bas bu işe, etti mi sana 150 milyar dolar? etti.

  eğer bu kabul edilmezse beşiktaşa haber uçurun oğuzhan’ı satsınlar kardeşim barça’ya. şaaaaak 150 milyon euro. adamın sponsorlarını türk firması ile bağla hayvan gibi reklamı var adamın, türk oyuncu zaten, anlaş. sponsorluk için feda desin. şaaaaak oldu mu sana 150 milyon euro’luk adam 3-4 milyar euro.

  kardeşim ekonomi de kurtulur mis gibi tertemiz çıkarız bu işten.

  ‘yaa biz helal yoldan istiyoruz ki ekonomi düzelsin’ dersen o zaman beşiktaş kulübü menemen tarifini devletle paylaşacak ve bir marka doğacak. mis gibi helal yoldan sıyrılırız krizden.

  aslında beşiktaş şampiyonlar ligi’ne katılabilseydi başka bir reçetem vardı. beşiktaş zaten 5 ve üzeri gole alışık. bassın kardeşim tcmb 4-6 ve 7+ bahsi beşiktaş maçına 3 milyar dolar.. şaaaak etti mi sana 30 milyar dolar. etti ama gidemediği için bu reçete boşa düştü. avrupa ligi’ne gidiyorlar belki orası için grubun son maçında 3 ve üzeri kırmızı kart çıkara basabilir tcmb ama o biraz riskli, fazlası da olabilir para güme gider. öptüm sağlıcakla kal, sizinkilere selam.

  iphone’umdan gönderildi.

  ————————————

  işte sevgili yazarlar. reçete burada, bunu çıkış yolu olarak görmeyen kusura bakmasın ama ya kördür ya da kördür. lamı cimi yok, iş bu noktada.
  1 -1 ... galatasaray1905
 2. 2.
  galatasaray lılar eskiden fethullah gülen e yalvarırlardı şimdi beşiktaş ve fenerbahçe ye yalvarıyorlar, himmetler talep ediyorlar. hiç bitmeyecek mi bu durum..
  2 -1 ... sansyoklan
 3. 3.
  Susun fetösaray konuşuyor. Konuş fetösaray...
  1 -1 ... lennonmccartney