bugün

yıllardır kıçı kırık bi uefa kupasıyla övünen gs'liler göt olur. fb'nin aldığı kupaya değil, en çok buna sevinirim.
oyun save edilir, yatılır..
hayali güzeldir fakat dünya'nın sonu gerçektende yaklaşmış demektir.
galatasaray'dan sonra şampiyonlar ligi kupasını kazanan ikinci türk takımı olarak gazete manşetlerinde yerlerini alacaklardır.
galatasaray'a şu an bok atan onlar hani belki olur ya, "lan galatasaraylılar 78 yıl kutladı" hani olmaz ama olabilir belki, "biz 150 sene kutlayalım" diyeceklerdir. ben pek ihtimal vermiyorum ama böyle bir şeye.
aurelio'nun takimdan gidisi ile gerceklesme ihtimali kalmayan olabilecekler.
asıl tesadüfün ne olduğunu işte o zaman öğrenir herkes ! en azından biri !
galatasaraylıda olunsa kupa türkiye'ye geldiği için onur duyulur. yıllarca göğüsler gerile gerile konuşulur. diğer takım taraftarları asla eziklik yapıp "ulan iyiki bir kupa aldınız" moduna girmez. **
jennifer aniston'un bana verme ihtimalini bir kez daha düşünürüm. sonra, "neden olmasın" derim.

büdüt : sevgili fenerbahçeli, ben masumca bi hayal kurdum. eksilediniz. ben sizin hayallerinizi eksiliyor muyum ?
elektriğe gelen zamlar göz önüne alındığı zaman playstation'u kapatmak gerekir. çok elektrik çekiyor meret.
aziz yıldırım r leri, ali şen de ş leri hatasız şekilde telaffuz etmeye başlar.

ne bakıyosun olm? fenerbahçenin şampiyonlar ligini kazanabileceğine inanıyosun da, o vakit bu adamların da sorunlarının çözüleceğine inanmıyo musun?

+ aziz başkanım kupa bizim, ne söylemek istersiniz taraftarlara?
- valla söylencek çok şey yok. bu zaferi, bu tarihi olayı onurlu fenerbahçe taraftarına armağan ediyorum. onlar en iyisini hak etti çünkü..
+ eski başkanlardan sayın ali şen de geldi şimdi, siz ne söylemek istersiniz başkanım?
/ şampiyonlar liginin dünyadaki önemi malum sayın şener*. türkiye liginde şampiyon olmaktan kat kat daha önemli bi olay bu. şu an her şey rüya gibi gerçekten.. keyfini çıkarsın herkes..
+ evet gerçekten de rüya gibi. zira siz ş leri, aziz başkanım da r leri hatasız telaffuz etti dikkat ettim de. evet sayın seyirciler, milanoda gerçekten mucizevi bi gece yaşıyoruz.. şimdi burdan stüdyodakilere soruyorum; cristiano ronaldo için kanatsız da uçabilen tek canlı diyebilir miyiz?

* teşekkürler ertem. bu arada sayın seyirciler ertem heyecandan kendini kaybetti yine.. e kolay değil tabii...

(bkz: kıyamet alametleri)
(bkz: rüyanda görsen inanma)*
googla'da bile arayıp bulamayacağın bir düştür.
maçın bitiş düdüğüyle birlikte israfil sur'a üfler.
(bkz: olmayacak duaya amin demek)
fb tv canlı yayın: şimdi kupanın ardından yaşanan gelişmeleri aktarmak üzere mikrofonu arkadaşımızı abuzittine bırakıyorum:

sayın şampiyonlar ligi şampiyonu büyük kocaman fenerbahce taraftarları bugün çok şey oldu. mesela meclis kararıyla trafik lambalarındaki kırmızı lacivert oldu. artık onlar da sarı lacivert yanacak. yeşil ne olacak diye sorarsanız onun için de formül bulundu. yeşil rengin yerine ercan saatçi'nin resmi koyulacak.

bugün fenerium yeni ürünleri tanıttı. bir tanesi çok ilgi çekici. sol lobda şampiyonlar ligi sağ lobunda ise şampiyonu yazan kot pantolandan bahsediyorum. bu yazılar tam götün olduğu bölümde yer alacak. bu şekilde götünüz yiyorsa siz de alın mesajı verilecek.

tüm ülkede üç günlük resmi tatil ilan edildi. bu sürede tatil yapmayanlar 500 ila 5 bin YTL arasında para cezasına çarptırılacaklar.

başkanımız aziz yıldırım'ın istifa ettiği yönünde bir iddia ortaya çıktı. halk sokaklara döküldü. milyonlarca fenerbahçe taraftarı ki yanlış saymadıysam 45 milyona yakın bir kitle sokaklardaydı. dikkatinizi çekerim bu rakam sadece istanbul için geçerli. kalabalık -aziz baba sen çok yaşa, biz sensiz ne yaparız, bizi böyle tek başına koyma- sloganları attılar. yıldırım zirvede bırakmak istedim ama ısrarlara dayanamadım diyerek geri döndüğünü açıkladı. aziz yıldırım'ın dönmesinde bülent ersoy'un kendisi için bestelediği "mevdivenler sana kurban olsun" şarkısının etkili olduğu söylentiler arasında.

size bir son dakika gelişmesi daha aktarıyorum. biliyorsunuz biz de para bok gibi. gerrard, lampard, torres, alves, cech'ten sonra başkanımız bunlar daha ne ki takıma en az bir kaç yıldız daha alacağım şeklinde bi açıklama yaptı. bu isimler arasında ronaldinho ile prensipte anlaşıldığı ve fotomaç'ın da bu oyuncunun bonservis ücretini karşılayacağı bize gelen bilgiler arasında.

öte yandan david villa, ronaldo, pele, marado....

----------------
+ şşşşş kamil, kamil.kamil. kaaaamiiiiill. okula geç kalcan olum. hadi kalk.
- anne dur ya. bi dur ya. en güzel yerinde uyandırıyon insanı ya. transfer ya.. ya daha galatasaraylı arkadaşlara bile dalaşmamıştım. yaaaaaa...
fenerbahçe taraftarının (haliyle) abartarak aya çıkıp** fenerbahçe bayrakları asabileceği hayali olay.
hatta fb tv ay'dan canlı yayın yapar.
ayrıca gerçekleşmesi durumunda galatasaraylıların elindeki tek kozu olan avrupada kupa alan tek takım hüviyetini ellerinden alır.galatasaray'a sadece ilk sıfatı kalır. ki bunlar gerçekleşme ihtimali oldukca düşük şeyler. samimi olun. 'göt olacaksınızzzz hepinizzz gün gelcek!' demeye gerek yok yani.*
türkiye için iyi olur. *
bir 5-10 dakika sonra yerine koyması gerekir, nitekim real madrid müzesinin görevlileri cop taşıyorlar.
"fb'nin şampiyonlar ligi kupasını alması" diye bir başlık açılır.
(bkz: al bunu alamaz mısın)
(bkz: çaktırmadan bak)
(bkz: gel bi de bunu al)
(bkz: üçün birini almak)
(bkz: fenerbahçe türkiye kupasını alırsa olabilecekler)