bugün

galatasarayın yenilmesini bekleyip 100 lerce başlık açan şerefsizlere karşı duran kişidir. türk takımı ayırt etmez yeter ki avrupada oynayan türk takımı olsun.*
galatasaraylı değildir, ılıktır.
neferlerinden biri olduğum galatasaraylıdır. temsilcimize avrupa da yürekten başarılar dilerim. biz hakemi yenemedik, buraya kadar sanırım...
Gayet doğaldır olması gerekendir. Bir Türk takımı varken onları mı destekleyecektik.
bu akşamki maç sonrasında bu gavatların yazdıkları şeyleri görünce hıyarlıbahçeyi desteklemeyecek olan taraftardır.

ne de olsa: katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini s...tiğim cinsine çeker. hepiniz ecnebi, gavursunuz ibneler!!
düne kadar her yönden destekliyordum, hala da desteklerim ama sadece fenerbahçe taraftarının yaptıklarından değil fenerbahçe camia sın yaptığı şeylerden sonra desteklememin tek sebebi ülkenin adı duyulsundur.
götveren galatasaraylıdır.. otur real madridden nasıl fark yediğinin tekrarını izle.
ne işin var, koca fenerbahçe ile?
cürümün yeter mi?
normal bir insandır lazioyu tutan da normal bir insandır. la isteyen istediğini tutar herkesi tuttuğu kendine. boşverin be gencolar koy göte zaten 35 milyon gs li var 30 milyon fb li var diyorsunuz yetmiyor mu?
Ben ve benim gibi insanlardir.

Gocunacak bir sey yok bunda. Memleketin takimidir. Coluk cocuk olmayan akli basinda taraftarlari da bu gece bizim kazanmamizi istedi. Bunu da biliyorum.

Insallah giderler sonuna kadar, alirlar kupayi da. Hem ulke futbolu yeni bir zirve gorur, hem taraftarinin bir kisminin kiskancligi son bulur.

Isin gercegi ulkenin bunlara ihtiyaci var. Avrupa kazanacagini hep kazaniyor zaten. Ama onlar birbirlerini kolluyorlar, biz birbirimizin anasina kufur ediyoruz.

Turkiye'nin aslinda futbol degil, her konudaki sorunu...
insandır.*
ahada ben . kazansın yarı final oynasın.
real madrid-galatasaray maçı öncesi kendi taraftarlarının "bizi kimse desteklemesin biz tek büyüğüz biz galatasaryız biz öyleyiz biz böyleyiz" diye yazdıklarını okumayıp yenilgi sonrası o hor gördükleri beğenmedikleri diğer takım taraftarlarına yaranmaktır. (geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye)
3-0'ın acısını yarın lazio yu destekleyerek kendi yaralarını kapatmaya çalıcaklardır. gerek de yok zaten biz fenerbahçeliler birbirimize yeteriz.
gerek yoktur. 1 fenerbahçeli dünyaya bedeldir. herkes ona karşı bile olsa gururla takımını destekler. aman bize destek değiller diye de ağlamaz.
çok da lazım değildir.
yapılan bu kadar yavşaklığa rağmen nah destekleyeceğim takım. ulan inşallah elenirsiniz zaten bala göte geldiniz buraya kadar elle tutulur takım ilk defa çıktı karşınıza bakalım ne bok yiyorsunuz görelim hadi bakalım . bizim aldığımız kupada koşturduğunu, kendini adam sanan taraftar şeyleri.
komplekssiz bilinçli insandır.
galatasaraylılık bunu gerektirir. inanmadınız mı! açın amk galatasaray'ın kuruluş bildirgesini. ne yazar orda?
"Maksadımız ingilizler gibi toplu bir halde oynamak, bir renge ve bir isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek."
yani gidip embesil embesil rakip yabancı takımı desteklemeyin. az galatasaraylı olun amk! karakter sahibi olun!

ali sami yen böyle demiş amk! dinlemeyen siktirsingitsin!
Bizzat benimdir. Neden biliyor musunuz? Avrupa'da gs,fb,bjk falan filan kimsenin zikinde değil. MaÇlardan önce ve sonra manşetlere bakın dış basında. Türkler şöyle türkler böyle, türk takımı... Kısacası ,doğru dürüst takım adı geÇen manşet göremezsiniz. Ülkemin adının geÇtiği ve yüceltilmesi gerekilen bir ortamda tabiki ne olursa olsun destek olmalıyım. Olmalıyız. Ama nerde amına koyayım! Millet troll olayım ilgi Çekeyim ayağına şerefsizcd, haysiyetsizce, terbiyesizce bir dolu yazılar yazıyor. Utanıyorum onlar adına. Ama ben ısrarla bir gs li olarak yarın fb yi sonuna kadar alkışlıyorum ve destekliyorum.
insandır! bugün maçı 4 fenerli arkadaşım ile izledim. beraber üzüldük. yarın yine maçı beraber izliycez. beraber sevinicez.
bugünkü amcık ağızlılara rağmen dahil olacağım grup.
kim ne derse desin kim ne bayrakları açarsa açsın milletimi bir vesile temsil eden her takıma destek vereceğimden mütevellit içinde bulunduğum zümredir.
bugün yapacağım olay
umarım fb yener.
aa bu benim lan diye tepki gösterdiğim kişidir aynı zamanda.
çok acil bir şekilde taraftarlığı bırakıp,pandaları koruma derneğine üye olup,eteklik giymesi gereken kişidir.