bugün

türkiye'nin 2 büyük kulübü adı altın da varlık gösteren, fenerbahçe ve galatasaray takımlarının, ne hikmetse acaba bazı maçlar ikinci yarıların da daha iyi oynamasıdır.

allah allah yahu, ne oluyor ki acaba o devre arasına giderken bu oyunculara bak sen ya şu işe be güzel kardeşim be!. acaba dopüng mi alıyorlar diyeceğim, yok canım sende o kadar da ileriye gitmezler sanırım!. haydi onu geçip de maçı mı satın aldılar acaba diyeceğim o da saçma sapan olacak biliyorum, e ne ama ne yani allahım yarabiim çıldırmamak elde değil ama ya!. ben gerçeği istiyorum ama!.

o değil bu değil ne o zaman kardeşim?. bana sakın kimse şimdi çıkıp da başarı bu, ahanda böyle büyük takımız, biz fb yiz gs yiz filan deyip de işi kolayından geçiştirmeye kalkmasın yemez, sökmez kardeşim sökmez.

var bir iş bu soyunma odaların da ama o da çözülür yakın da dur bakalım!. allah büyük!. kimsenin yanına kalmaz yaptıkları demişler. hayır harbiden de ilginç, fenerbahçe gaziantep maçı vardı zamanın da hatırlayan bilir, ulan antep 3 atmış gidip geldi fener soyunma odasından maç skoru 4-3, aha bugün galatasaray da öyle, geçen yine öyle bir maç fenerin başından geçti yine, yahu şaşmamak elde değil yemin ederim ki, hep mi bunların başına gelir bu dünya takımların da yaaav!!. anlatın dinleyelim o zaman öyle ya yani!. var bir keramet o soyunma odaların da var var. en sonun da arkadaşım validen izin alıp bir geziye çıkıp bakacağım odalara, belki olur ya hani büyü, eşşek bacağı, kurbağa götü filan vardır da bulup emniyete veririz de millet aydınlanır hani!. ama bir ihtimal işte pek sanmıyorum da neyse diyelim. bu sırra kadem bastırmamak gerek, başarı nereden geliyorsa çözmek gerek, ki diğer takımlarımız da öyle olsunlar ve futbolumuz 2 takımlı gelişmesin!. değil mi efem, evet efem.

neyse ne, ama inanın ki bu işlere güler misin ilginç deyip de baka mı kalırsın arkadaş garip ya vallahi. olan beşiktaş'a oluyor sanırım, vah garipler vah. bilmedikleri ya da yapmadıkları, veyahutta yapmak istemedikleri bir şey var zaar!!.

mutluluklar.
http://inciswf.com/azer.swf

futbolun dinamiklerinden, futbolcu psikolojisinden anlamayanların idrak edemeyeceği coşkudur.
büyük takım bunlar belli olmaz. o zaman çekoslovakya galibiyeti de mi hediyeydi, her şey de kulp aramamak lazım.
sivasspor'un penaltısının verilmemesiyle kıyasıya yarışan tespit. Herkes dönsün götüne baksın.
anlayanların anlamayanlara bunu iyice anlatmak amacı ile başka bir deyişle büyük takım ile küçük takım arasındaki farkı daha iyi anlatabilmek amacı ile ortaya çıkan bilinçli bir coşmadır.
güncel Önemli Başlıklar