bugün

(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)

(bkz: ağla ağla açılırsın)
galatasaray almasın diye bir hafta boyunca eşşek yüküyle para veren fenerbahçe isimli şikeci camianın yaptığının yanında hiç olan durumdur.

ayrıca galatasaray eşşek yüküyle para vermemiştir, belki selçuk inan'dan biraz daha fazla ama sonuçta almış mıdır? almıştır.

girin şimdi 340 bin takipçili 12numara.org'un nasıl komplekse, triplere girdiğini okuyun; neymiş efendim biz istesek alırmışız... neymiş efenim aykut istememiş...

siktirin gidin lan.
galatasaray hamit'i aldı türkiye'nin dörtte üçü sevindi diye ağlamak üzere olan taraftar söylemi. tabii işimiz gücümüz yok fenerbahçe ile uğraşacaz. kendinizle karıştırmayın efendim bizi.
kişi kendinden bilir işi. (bkz: mehmet topuz)
Fenerbahçenin ne kadar büyük camia olduğunu gösteren şahane başlık.

- Adamların 6-0 ı var
- Alex'i var.
- Parası var.
- Şikeden hüküm giymiş başkanları , her dediğini geri çeviren yönetimi var.
- Türkiye kupaları falan var.

Ben pek saymayacağım.Uefa deyince laf oluyor.Ezeli rakibin sahasında alınmış , dünyada benzeri olmayan şampiyonluk var...
Versinler efendim çok iyi olmuştur. Boşu boşuna pahalı bir futbolcu. Evet yetenekli, ama o kadar eder mi? şahsi düşüncem -ki çevremdeki arkadaşların bjkli trabzonlu vs düşüncesi de - etmez. GS mali sorunlarıyla uğraşmaya devam etsin hem.

GS de aslında bayılmıyor da bu kadar parayı vermeye de, bu eli böğründe bekleyen taraftarına bir şeyler vermek lazım, anlaşılan pinokyo başgan artık ister istemez açtı kesenin ağzını. Alsınlar tepe tepe kullansınlar. Taurasi nasıl ellerinde patlamıştı unutulmasın.
bi galatasaraylı olarak beni utandıran mevzu. gelmezse gelmesin a.q
şaka lan şakla gelsin lazım aq
fb taraftarına ikinci selçuk inan vakasını yaşatacak gibi görünüyor .
ortaokuldan kalma kareli matematik defterleri açılmış hesaplar yapılmaya başlanmış.
zavallılar sizi .
maç satın almak için eşek yüküyle şike parası dağıtan aziz yıldırım - ali yıldırım kardeşlere giren şemsiyedir.

ali yıldırım: fb isterse alır...

ünal aysal: bunu al! (alttan sallayarak)
emenike'nin transferinde tek tek okumadık mı sözlük?

satılık kalemleri iddianamede ve eklerinde tapelerde tek tek okumadık mı?

tescilli şikeci aziz y.'nin "sen şimdi emenike'yle galatasaray ilgileniyor yaz, biz emenike'yle anlaştık, 3 gün sonra açıkladığımızda fenerbahçe galatasaray'a çalım attı yazarsın"

neler neler...
fenerbahçe den bir çalım daha yemek istemeyen zavallıların son icadıdır.

alın alın. biraz da siz alın bizde adam çok. *
zamanında guiza'ya milyon euro'lar harcamış kulüp taraftarının zoruna giden transferdir.

şikeci aziz'in kardeşi ali'ye söyleyin çok zoruna gitmesin.

kızan yerlerinize buz sokun ayrıca.
umarım doğru değildir, o paraya öküz alırız öküz!

yanlış bir iştir. söz konusu paralar verilmişse yazıktır.
tam tersi olmasın o hahaaa

anladık buruksunuz ama hamit bu sefer cidden bitti be yavrum..
ahahah hamit'in 1 ayda patladığını düşünmelerini sağlar bazı eziklerin. ama bilmezler ki manchester united maçında maçın adamı seçilmiştir hamit.
yavaşşşş. hamit ellerinde patladı diyenlere ligin onuncu haftalarına kadar beklemelerini salık veriyorum.
tanım: hamit'in verilen paranın hakkını verdiğinde kendi kendini patlatacak olan önerme.
mini not: bjk liyim ama adam geçen sene 11 yüzü göremedi form tutması yavaş olacaktır. hem hayranıyım lan.
şuan için haybeye görünümü verendir. manchester maçını sadece özetlerden izledim ama ben hamitin piç ettiği birkaç pozisyonu hala bile hatırlıyorum. habire uzaktan ya isabetsiz ya da kaleci üzerine vurduğu hızlı toplardan galatasaray taraftarı bile sıkılmıştır bence. bir nihat kahveci havası görmüyor değilim.
doğru olsa bile güzel ihtimaldir.

artık eşşek yüküyle parayı sırf fenere inat harcayabiliyorsak, büyüksün ünal başgaaaaaaaaaaaaaaaaan.