1. 1.
    FBI ajanlarının neden böyle sikko bir soruya cevap verdiği ayrı konu olsa da tam bir mal turnusolü soru.

Evet çocuğun annesi kim amk.

fbı ajanlarının bile doğru cevap veremediği soru
    1 ... zabaha gadar eglence go on
  2. 2.
    Çocuk otururken sağ ayağını sol ayağının üstüne atmış. Soldaki hanımefendi de aynı şekilde oturuyor. (Çocuğun bacakları aynı pozisyondayken ileriye uzattığını düşünün, anlarsınız)

Ayrıca çocuklar içgüdüsel olarak annelerini görmek, onlara bakarak oyun oynamak ister. Yani annesi soldaki hanım.

Sağdaki hanım ise muhtemelen komşuları. Ancak sanırım çok sevilmiyor anne hanım tarafından, çünkü bir şey ikram edilmemiş kendisine.
    13 -6 ... golgebeyi
  3. 3.
    annesini bulmak işmiymiş, siz onun babasını bulun madem çok iddialısınız.
    10 ... dergah sovalyeleri
  4. 4.
    Basit sorudur. Soldaki bacı ile çocuğun burun yapısı ve saç rengi aynı ayrıca soldaki hanım daha öne eğilmiş ve sanki çocuğa karşı bir koruma içgüdüsü sergilemiş gibi duruyor. Ha bir de soldaki hanımda evli çocuklu ev kadını poposu var sağdaki tam kariyer kadını gibi duruyor.

Edit: alındım mı işe? Başlıyor muyum cia'de?
    Edit2: bu arada yeni bir detay farkettim soldaki bacımın sol eli resimde gözükmüyor ve çocuk sanki o ele bakıyor gibi. Belki de annesi çocuğuna yerden aldığı oyuncağını vermek üzere... o zammmaaaaan katil kesinlikle uşakkkk!
    6 -3 ... devridaim
  5. 5.
    Kulaklara bakarsak sağ gibi duruyor.
    3 ... yasar ustaa
  6. 5.
    Ikiside değil çocuk sahipsiz mk.
    4 ... atlant isten gelenadam
  7. 6.
    çocuğun topla devirdiği kutuları tekrardan dizmek için soldaki eğik duruyor.
    sağdaki de tam gamsız.
    2 ... redlad
  8. 7.
    çocuğun mavi cisime yaptığı hamleden yola çıkarak annesi sağdaki hanımdır diyorum.

ayrıca çocuğun çorapları da mavi.

kafayı mavi renge taktım.

ayrıca çocuğun ve sağdaki kadının çizgili kıyafetlerine dikkatinizi çekerim.
    2 ... bilgisayarcicocuk 2
  9. 8.
    sağdakinin olasılığı çok yüksek.
    -1 ... spin quantum
  10. 9.
    Yanlız onu bunu bırakta, karılar taş gibi maşallah))
    1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir