bugün

herkesin bildigi bir gercektir.

kurtler yaptiklari ve yapacaklari ile bu konuda tum dunya halklarina ornek olmaktadir. gelecek nesiller ileride kurtlerin nasil fedakarliklar yaptiklarini ders kitaplarindan ve agitlardan ogrenecektir.
Kürt faşizmini savunmak mı? Faşizme karşı çıkmak!..
Çocuk katilini desteklemek ne zaman faşizme karşı durmak olmuştur? Brez öcalan, sayın öcalan derken hiç mi içleri sızlamıyorlardı?
Kürtler ezik bir ırk.
turk fasizmine karsi her daim direnis gosteren kurtlerin kahramanligini anlatan cumle.
(bkz: götten direniş uydurmak)

(bkz: kürt faşizmi)
kundaktaki kürt bebeğinin kafasına sıkan kürtlerden sosyalizm örnekleri. kendi milliyetinden olanları öldürenler faşizme karşı demek.
faşistlikten bahsedene de bakın hele. bebek katilleri ne zamandan beri hümanist oldu da çapsız çapsız laflar edip türklere iftira atıyorsun. bölücü olan, yandaşlık eden veya sempatizan kim olursa olsun gebermeye mahkumdur. istikakına düşen bir mermidir.
ha siktirsinler, ben doguda okudum 1 sene amk, ortaokul cocukları batıdan geldın, turksun dıye ne konustu ne selam verdıler amk. yedıgımız dayaklarda kar kaldı.
yoaaamına. görende tüm ilkler bunlarda sanacak. kendilerini yakında ampülü icat eden ırk olarak tanıtırlarsa şaşırmayın.
türkler tabi fantezi olsun diye orta asyadan buraya geldi yoksa çin ve moğolların faşistik hareketlerinin hiçbir sonucu yoktu değil mi?
ırkçılığı sevmem ama bazı kürtler olayları cidden abartıyorlar(türklerdede olduğu gibi) hala daha ötekileştirmeye devam edin. sonra 2. sınıf vatandaşız diyorsun zaten sen kendini ötekileştirmeye dünden razısın.
Faşistlik mutluluk veya mutsuzlukla alakalı değildir. Aynı zamanda öldürülme ve saldırıya maruz kalmayla da alakalı değildir. Faşistlik, zorla kendi düşünce ve görüşlerini, ideolojilerini kabul ettirmeye çalışmaktır. Kendi yaşamın gibi onların yaşamını da kendine göre şekillendirmeye çalışmaktır. Şimdi tarafsız bir şekilde bakacak olursak Kürtler herhangi bir konuda Türklere zorla bir düşünce veya yaşam şekli dayatmadıklarından faşizan sayılamazlar. Ancak daha ilkokuldan itibaren "Türk'üm, doğruyum.." gibi andımızdaki cümlelerle Kürt çocuklarına faşizan bir şekilde "sen Kürt değil, türksün!" Görüşü aşılanmaya çalışılmıştır. Aynı şekilde Atatürk'ün "ne mutlu türküm diyene!" Sözü gibi.

Kürtlerin karşı olduğu konu sizin vatanınız veya bayrağınız değil, tam tersi. Bu ülkede bizde yaşıyoruz, Türk değiliz, kendi dilimiz ve kurallarımız var şeklindedir arkaplanda.

Ancak sürekli ülkedeki tüm Kürtleri, Kürt olarak görmeyip, görse bile aşağılayan, birçok kişiyi Kürt olduğu için sanki suçlu gibi hissettiren, türk olmaya zorlayan kişiler faşistlik yapmıştır. Maalesef ki bu kişilerin yanlış politikaları şuanda ülkedeki Kürtleri de, türkleri de birbirine düşürüp huzursuz etmektedir.
Faşizmi en yoğun yaşayan ırkın kürtler olması dolayısıyla çürüyen önermedir.
Kimse çıkıp ben türküm, ben çerkesim, ben gürcüyüm diye bağırmıyor, lazlar, pomaklar, arnavutlar başkaları duysun diye halka açık alanlarda bağıra çağıra anadillerini konuşmuyor, konuşansa bağırarak yapmıyor, mhplilet bile artık türk milliyetçiliği yerine akp milliyetçiliğine dönmüş, daha ne diyorsunuz amk dingilleri.
Faşistlik yaparak mı diye sordurur.
Doğrudur. Kendi milletini öldürüp köylerden kızlarını kaçıran tek millet olan kürtler bence de faşizme atılan en büyük disstir.
Medrese hocaları ve mollalarıyla kürt milliyetçiliği yaparak, hdp ye oy verip pkk sempatizanı yapanların halt ettiği direniştir.

Benim derdim müslümanım, hacıyım, hocayım diyen Kürtler le. Diğerlerini hesaba bile katmıyorum zaten. Ulan siz utanmıyormusunuz hem Mollalık yapıp hem ırkçılık yapmaya? Doğudan 15 yaşında talebe gelse Kürtçü çıkıyor . Ulan antilop, sen hiç türk milliyetçiliği yapan Türk imam, hoca yada alim gördün mü? Adamlar ırklarına ait bir Devletleri olmayı dinlerinin üstünde tutuyorlar. E yavrum birşeyi dininin üzerinde tutarsan onun senin ılahın olacağını bilmiyor musun?

Gidin dinleyin mollaları, Kürt imamları aralarında konuşurlarken. Tel avıv deki haham nasıl ha bire Yahudi kelimesini dininin den çok kullanıyorsa bunlarda kürt kelimesini ve derdini dinlerinden çokça kullanıyorlar. Sonra da sen faşistlik, ırkçılık yapıyorsun deyince "ooööö" diyerek öküz gibi yüzüme bakıyorlar. Bir halta yaramazlar. Daha bugüne kadar bir hoca tanımadım kurtculuk yapmayan. Bundan iki yıl önce bir Seyda ları gelmişti onu da dinlemek nasip olmadı. O zat " pkk ve destekcisi olan hdp nin yaptıkları " küfürdür " demiş. işte onun kesin elini öperdim.
bu başlık, balşlı başına oksimoron sanatı !
genelde bu tarz başlıklara yazmayı sevmiyorum (içinde türk, kürt, kafkas bilmem ne olan başlıkları kast ediyorum) fakat dayanamadım.

kürtlere mi faşistlik yapılıyor yoksa kürtler mi faşistlik yapıyor önce bunu düşünmeniz lazım bence. daha sonra kim kime direniyor kim tek ırk konuşuruz..
Milliyetçilik milliyeti olmayanlar için faşizmdir. K*rtler milliyetsizliklerini ört bas etmeye çalışıyorlar. Bu yüzden k*rtler ırk değil halktır.
(bkz: Mezopotamya maymunları)
(bkz: yeme bizi anton)

(bkz: tibetliler)
(bkz: Uygurlar)
Aynı zamanda ABD silahları ile amerikan emperyalizmine karşı da savaşmaktadırlar.
kürt alıngan ve bencildir. kendilerine yine kendileri zarar verirken ayakları taşa takılıp düşse suçu türklerden bilecek kadar da ahmaktır. ne yerlilerin soluk benizliler tarafından katliama uğraması ne zencilerin avrupanın medeni insanı tarafından hayvanat bahçelerinde sergilenmesi masum kürtlerin parasını ödemedikleri elektiriğin kesilmesi kadar acı verici aşağılayıcı olamaz. lütfen kürtlere haksızlık etmeyin türkiye için insanlık için harıl harıl çalışır dünyanın kaderini değiştirirler. kürtler olmasa biz napardık.