1. 1.
  özellikle fenerbahçe taraftarında bulunan gruplardır. bu sene için, egemen, hasan ali, mehmet topal, kuyt gibi adamlar alındı diye şampiyon olunacağı düşünecesine girdiler bile. geçen 1-2 sene içinde de fenerbahçe her zman çok oyuncu almış ve yollamıştır. beşiktaşın yaptığı guti, almeida, simao, quaresma gibi transferlerde evlere şenlikti bireysel oalrak kaliteli olan futbolcular alınabilir ama takım oyunu sağlayamazsan yada planlı transfer yapmayıp sadece adı için adam alırsan başarı olma ihtimali yoktur. çok istisnai durumlar olabilir geçen seneki gs transferleri gibi ama fatih terim gibi bir faktör var ki o takımı takım yaptı.

  not: beşiktaşlıyım.
  -1 ... tifoneaquila
 2. 2.
  milyarlarca dolarlık futbol endüstrisinin kuklası olan menajerlerin ve onların denetimindeki medyanın, sürekli olarak ''insanların zihnini bu yönde işlemesi'' sayesinde, yanlış düşüncelere kapılmış olan taraftardır..

  beşiktaş 3 sene üst üste şampiyon olurken milyon dolarlar mı saçtı ? futbolcu simsarlarını mı zengin etti ? tam tersi kendi altyapısından çıkardığı değerlerle o günlere geldi..

  yıldız olarak 1-2 oyuncu kafidir..geri kalan oyuncular arı gibi çalışan bir ordu gibi olmalılar..

  modern futbolda ''iyi futbolcu olmanın ilk şartı iyi bir atlet olmaktır'' çünkü..

  o yüzden bu türden yanlış düşüncelerden sıyrılması gerekir taraftarın..
  ... hazreti muz