bugün

hayal gücü geniş kızdır.

bu benim bir arkadaşım... lise arkadaşımdır kendisi. dün mesajlaşıyorduk. yüzyüze görüşelim diye. sonra hollanda maçına geçeyim dedim. hemen trip attı. ulan ne hakkın var buna anlamıyorum. maçı bırakıp senle mi mesajlaşayım yani? sevgilimsin sanki. ki sevgilim olsa da yapmam bunu. hülasası, yaranmak istiyorsanız önceliğiniz zevkleriniz olsun. trip atınca da karşılık vermeyin. görüşürüz deyip kesin orda diyaloğu.
Tripte cigir acan kizdir.
baltayı taşa vuran kızdır.
trip atmak için mantıklı bir neden aramayın. kızlar için konu trip atmaksa gerisi teferruattır.
muhtemelen babasının 4 yaşından beri prensesim diye çağırdığı kızdır. babalarda sorun. kızlarına gel prensesim git prensesim. bu kızın ergenliği deçekilmez bitmez de,anlayınca da hüsranlı halet-i ruhiye,yazık ama.
o erkekle bir daha kolay kolay konusamayacak kizdir.

her erkek sizinle iletisim kurmak icin can atmiyor. tanrinin erkeklere bir lutfu degilsiniz, anlayin artik bunu.
slovak kızı değildir.
trip attığının farkında olup yerin dibine girdiyse o kız candır; kıymet bilin lan. seviyordur sizi. sevmeye başlamıştır ya da. nolup bittiğini anlayamıyordur sadece. endorfin ters etki yaratmıştır. mani olmaya çalışırken işin içine etmiştir.
trip atmak onun için bi yaşam stili olmuştur belki de.bi erkekle samimi olup olmamasının bi önemi yoktur. kimseyi bulamazsa kendi kendine trip atabilecek potansiyeldedir.
kur yapıyordur. *
bu Türk kızlarının hepsi böyle. aynada kendine hiç mi bakmıyor bilmem ama çoğunda bir havalar bir havalar. tamam herkes izmirli değil ama o kadar havada çok be.
Baştan endirekt ofsaytı gösteren kızdır.
prenses sendromunun etkisiyle saçmalayan kızdır.
yaşamasaydım savunabileceğim kızdı, ama artık bi gerçek olduğunu öğrenip ufkumu genişletti.
sen gelmişsin 30 yaşına benim 'selam, nasılsın' demiyor oluşuma nasıl trip atarsın?
3. dereceden arkadaş tribi atan kızdır.
zamanında arasında hiçbir şeyin olmadığı bi erkeğe "her şey bitti tamam mı" diye mesaj atan bi kız görmüştüm. çocuk "ne bitti" deyince kız iyice bozulmuştu. fenaydı ya.
güncel Önemli Başlıklar