bugün

gariban bir kadındır. **
bu tanıma uygun tanıdık bir abla sakızları leblebi edasıyla hüoop diye mideye indirmekle kalmayıp kollarında çıkan dengesiz kılları da almayarak içimizi kaldırıyor. kilo ver diyenlere ise ' regl olcam ondan şişim' diyor. e yuh be tanıdık abla. ayıp sana tanıdık abla. kendinle barışma abla. yime artık tanıdık apla.
mutlu kadındır.
hadi canim ben böyle de güzelim diyebilen bir kadindir. kadindan anlayan onu öyle de güzel bulacaktir.

ben hayatimda daha hic cok iyi bir kalbi olmayan sisman kadin görmedim. zayiflardan yedigimiz celmelere ,yere yüzükoyun düsüslerimize bakacak olursak, sisman kadin zayif olanlarindan cok daha evla bir kadin olsa gerektir.

dedem derdi hep, bir de ben tekrar edeyim.... "huyu güzel olsun..."
bence bir bayanın öncelikle kendine öz güveni sağlam olmalıdır kendini ne şekilde beğeniyor ise o şekilde hayatına devam etmelidir...şahsen ben kendim için değişirim başkalarının benim hakkımda yada dış görünümümle alakalı düşünceleri beni ilgilendirmez...ben kendimi nasıl mutlu hissediyorsam öyle kalırım...ama bir erkek bir bayanı dış görünümüyle sınıflandırır vede eleştiri yapmayı kendine hak iddaa ederse orada ayıp etmiş olur...çünkü bana göre eleştirmeye ve tartışmaya değer o kadar çok şey var ki bir insana tahsis edilmiş bir beden varsın sırasını beklesin...
yiğit özgürün bir karikatürü der ki ;

karpuz bazen kötü görünür, alırsın kesersin içi sulu suludur. tadı güzeldir, yüzünü güldürür. (anlatım kibar değildi tabi)

bu kadın o kadın olduğunu bilen kadındır ama gelde bunu öteki erkeklere anlat.
mutlu kadın,kendisiyle barışık kadın,zayıflığın güzellik olmadığının, önemli olanın kendini nasıl hissettiğinin ve bunu dışarı nasıl yansıttığının farkında olan kadın.
kendiyle barisik olan kadindir,yasamak için degil yemek için yasayan insandir. umrumuz da olmamasi gerekir. herkesin hayati kendinedir bananedir.
kilolarıyla mutlu olduğunu söyleyen kadındır.
KOCASI/SEVGiLiSi ÖYLE SEViYORDUR BELKi. BiZENE OĞLUM ALEMiN HAYATINDAN. YE YAVRUM SEN.
rejim değişikliği istemeyen kadındır.
fazla kilosu olduğunu kabullenemeyen kadındır.
erkeklere güvenmeyen, artık hayattan ümidini kesmiş olan kasındır..
kendisine sorulsa "kendimle barışığım,kendimi zayıf hissediyorum,böylesi bana çok yakışıyor,beni beğenen böyle beğensin" gibi cevaplarla durumunu kendi geniş çapında meşru kılmaya eğilimli kimsedir.
Psikolojik hatta ciddi sağlık sorunları olan (obezite gibi) kadındır. Devlet bu konuya el atmalı boy kilo fazlalık meselesinden vergi almalıdır. Sadece kadınlarla değil tüm halk dahil edilmelidir. işinize gelirse...
mutlu veya tembel kadındır.
anoreksik değildir bulumik hiç değildir.
(bkz: bir dirhem et bin ayibi orter) diyen kadındır.
rejim yaptığını söylemeye utanacak kadar fazla kilosu olan ve kilolusun denmesine kızan kişidir.
Fazla kiloları olduğu halde rejim yapmak isteyip yapamayan kadındır.

(bkz: Rejim yapmak isteyen kadın)
bayram alışerişinde yahut normal bir alışverişte üzülecektir.
kendini sempatik olarak değerlendirip, çikolataya, böreğe abanan kadındır, o götle yakında dağ devireceğinin bilincindedir aslında ama insan bu hep kendisinde sevecek bi yer bulur.
kendisini fazla kiloların çok seksi hale getirdiğine inanan kadındır.
Her pazartesi rejime başlayıp her salı rejimi bırakan kadın tipidir.
rahatlığına düşkün kadındır. (bkz: beni seven böyle sevsin)
balık etli olduğunu iddia eder ki doğrudur..balina da bir baliktir . ayrıca kendileriyle barisik olduklarını ve kendilerini sevdiklerini söylerler ki bu koca bir yalandır.kendini seven kimse kilolu olmayı istemez
güncel Önemli Başlıklar