bugün

kızın biri hayatında trajik olaylar yaşadığını psikolojisinin bozuk olduğunu söyleyerek bana kendini acındırmıştı sanırım beni etkilemek için.çıkmaya başladıktan sonra hiç bir kıza davranmadığım kadar iyi davrandım normalde kızın ağzına şaapmanız gerektiği yerde bir gram kıskandığımı belli etmedim her hareketini alttan aldım yani fazla yüz verdim ama psikolojisi yüzünden kızmaktan korktum.2 hafta boyunca adam gibi mesaj atmadı hala iyi niyetle yazıp durdum.en son ayrıldıktan sonra kızın sert bir erkek istediğini anladım.zaten gerçekte de öyleyim internete attığı o uygunsuz fotoğrafları beğenen herkese defalarca içimden sövdüm ama ona bir şey demedim zamanla düzeltiriz diye düşündüm.şimdi kızla büyük ihtimal son bir defa konuşacağız ama kıza direkt olarak değil de imalı bir şekilde bundan sonra sert davranacağımı veya kıskanacağımı söylemem gerekiyor.veya geçmişte de zaten bilerek alttan aldığımı gerçekte öyle biri olmadığımı onu çok kıskanmış olduğumu söyleyebilirim.bunları nasıl ve ne şekilde söyleyebilirim ? formata uymayabilir bilmiyorum ama gerçekten çok önemli entry silinirse lüfen özel mesajla cevaplayın.
sevgili bartu, başına dert mi arıyorsun, uzak durman daha iyi, boşuna harap etme kendini, gurur da yapma, bırak gitsin.
montla sıçılması durumunda geri dönecektir.
burada basit ben peşinden koştum şimdi bırakalım da o peşimden muhabbeti yok ne yazık ki.benim kıza onu kıskanacağımı gerektiğinde kızacağımı belli etmezsem dönmez.bunu direkt söylemeden nasıl yapabilirim ?
https://www.youtube.com/watch?v=Yx-ZbRrC-cw
cevap çok basit: ilgini üzerinden çek zaten niye böyle oldu diye inceden bir kıllanıp ilgisini sana doğru çekecektir. üstüne bir de başka bir kızla samimiyet kur hop otomatikman ulan kaçırıyoruz çocuğu elden durumu olacaktır. ve seninle tekrar ilgilenmeye başlayacaktır.

haa ama bana sorarsan zaten trajik olayları bahane gösterip kendini acındırdığını yani seni kandırdığını düşünüyorsan, sağda solda uygunsuz fotoğraf attığını düşünüyor ve bundan rahatsız oluyorsan, hatta sana kendini gavat gibi hissettiriyorsa senin o kızla ne işin var abicim diye sorarlar adama. yoluna ve önümüzdeki maçlara bak.

başlık silineceği için entrynin canına okuyayım bari bir sürü smiley falan * :d * ))

bu da moderatörlere yaranma şeysi: (bkz: siktin formatı eyledin viran)
Sevgili bartu ve diğer tüm erkekler,

Size daha ne dememiz gerekiyor? Kızlarla hiçbir zaman ilişki düşünmemiş biri olarak ben bile bu numaraya bir tarafımla gülüyorum artık. ilişkileri sorunlu olan, uygunsuz hareketler yapan, iradesiz, karaktersiz ve dengesiz Kızların ailevi ve psikolojik problemlere sığınmasına izin vermeyin. Saf mısınız nesiniz anlamadım gitti. Nerede yataktan yatağa akan bir kız var, sorun kesin babası sevmemiştir bunu. Bakın babasıyla problem yaşayan her kız öyledir demiyorum ama öyle olan her kızın mutlaka sığındığı bir bahanesi oluyor.

Trajik olaylar yaşamışmış, ahahahaha ulan sanki bizim hiç derdimiz tasamız yok, az dik durun ne mal insanlar oldunuz.
Boomerang gibi yolladıysan kesin döner bekle.
Ya bırak dönmesin hocam sana kızmı yok dedirtmiştir. Ap ani bir refleksle.
Ayrıca azcık da ucundan tut yardım et dersen sana olan tavsiyem o kız geri dönmesin bu senin için daha iyi olur ve artık onun durumu çok ilgi gösterilen kızdan şımarık,umarsız,düşüncesiz kıza geçmiştir. Salla gitsin.
Sevgili Bartu öncelikle formatı siktiğin için teşekkürlerimi iletir münasip yerlerinden öperek cümleme girmek isterim.

Bak delikanlı. Bu kızlar sürekli heyecan arayan, önüne gelen erkekle göz teması kuran, gevşek tavırlar sergileyen, ve en ufak şeyde de trafiğe pardon trajiye bağlayan türlerdir. Sürekli dünya benim etrafımda dönüyor modundalardır. Genelde hemcinsleriyle kavga eder. Sürekli başkalarını eleştirir ama bir tek kendi haklıdır. Aslında bu kızlar bir yerde iyidir, candır çünkü genelde uçlarda yaşayan kişilerdir fakat bu kızlarla ciddi bir ilişki yürümez.. Senin 1 ayda alıştığın şeylere bu kızlar ışık hızından daha önce uyum sağlar.. Senin için ciddi olan şey bu kızlar için günlük bir rutindir.. O yüzden her erkek böyle kızlara uyum sağlayamaz.. Ben hatırlıyorum 3 sene önce çıktığım bir kız vardı, bana, çok geri zekalı bir ailem var.. Saçımı kestirdim mutsuzum falan diyordu daha ilk konuşmada.. Bunların tribi de çekilmez yol yakınken sen ayrıl.. Yoluna bak karı kızdan da uzak dur.. Sana uzaydan bir dişi bakalım neyse konuşuruz özelden..
Ilgiye alistigi icin gosterilen ilginin kesildigini anlayinca suda n cikmis baliga doner oda yasamak icin suya geri doner o yuzden hicnisey yapmayin bekleyin gelirse gelir gelmezsede o kaybeder.
Dönmez o bir daha, cunku sen artık cantada kekliksin ve artık bir onemin kalmadi.
Yeni maceralara yelken acar, bu kisir döngü devam eder böyle.
güncel Önemli Başlıklar