1. 1.
  (bkz: tecavüzü hak eden kız) şeklinde başlık açıp tanım olarak "tayt ve mini şort giyen, saçı açık, dolmuşa yalnız binen, oje süren, bacak bacak üstüne atan bütün kızlardır" şeklinde entry giren (bkz: faytoncu) nickli uludağ sözlük yazarının savcılığa şikayet edilmesi durumudur.

  ülkemizde kadın cinayetlerinin her geçen gün arttığı, kadına şiddetin sıradan hale getirildiği, gencecik kızlarımızın eli kanlı psikopatlarca tecavüz edilip yakıldığı, hayatının baharında hayvani bir zevk uğruna öldürüldüğü ülkemizde bu tarz söylemlerde bulunanların en ağır şekilde cezalandırılması gerekir.

  değerli yazar arkadaşlarım sizleri de bu şahsı savcılığa şikayet etmeye ve hakkında suç duyurusunda bulunmaya davet ediyorum. tecavüzü ve kadın cinayetlerini meşru gösteren bu kişilere yaptırım uygulanmadığı sürece daha nice kadınlarımız şiddet, tecavüz, cinayet vakalarına kurban gidecektir.

  öte yandan savcılığa yapacağımız suç duyurusunun yanı sıra tüm sivil toplum örgütleriyle iletişime geçerek bu şahsın kimliğini tespit ettirmek için ne gerekiyorsa yapacağız.

  sizden bu eylemimize destek vermenizi ve bu zihniyetteki insanlara prim vermemenizi rica ediyoruz.

  not: söz konusu şahsın o iğrenç entry'sini silmiş olması hiçbir şeyi değiştirmez. yarın ilk iş ekran görüntüsüyle birlikte savcılığa suç duyurumuzu yapacağız. sevgiler...
  42 -10 ... hayvan gibi siy yapan adam
 2. 2.
  Desteklediğim durum. Kadınlar sadece seks için yaratılmadı ve onlarda insan. Küfrederkende dikkat edin çünkü peygamberi doğuranda anadır kadındır!
  3 ... idamlikgenc
 3. 3.
  katıldığım kampanya. yaz beni de.
  ... huseyinihalatsiz
 4. 4.
  adres verin savciliga gerek kalmasin diyerek destekledigimdir.
  2 ... birakingelsin
 5. 5.
  Entryi okumadım. Yazarı da tanımam. Fakat ironi olma ihtimali olabilir. Yani bu kadar öküz değildir.

  Tamamen önsezi. Yanılma payım büyük tabii.
  1 -2 ... 0game
 6. 6.
  kime? tecavüzü edene bile doğru düzgün ceza vermeyen savcıya mı?
  10 ... primm
 7. 7.
  sikayet etmek isteyenin yasi tutmuyor diye sozluk abi ve ablalarindan yardim istemesidir.
  1 -2 ... bado
 8. 8.
  mahkeme de bunların değil mi? Versek ne olur. Diyanet görevlisi çıkıp canlı yayında nasıl kadın dövüldüğünü anlattığı bir ülke de bu soysuz'u sabaha kadar mahkemeye verelim. Bir de döner dolaşır bizi suçlu bulup tazminat istetir bunlar.
  3 ... topuksuzz
 9. 9.
  desteklediğim olaydır .
  2 ... westy
 10. 10.
  aynı şekilde hayvanlara eziyet yasasından ceza yiyebileceği şu entryside mevcuttur bu toplum ve insanlık düşmanın... http://www.uludagsozluk.com/e/28191945/
  1 ... arrius antoninus pius