bugün

arkadaşlar öyle bir tespit yaparsanız benim marcus ve serdarla 5 yıldır seviştiğim sonucunu çıkarırsınız.

böyle bir yöntem yok. saçmalamayın.
Bence bununla ilgili bir ekip oluşturup müge anlı konseptini buraya getirmek gerekiyor. Güven ortamı kalmadı sözlükte. Kim kimi seviyor istiyor fingirdiyor aldatıyor çözülür hepsi.
işsizlikte son seviyedir.

A evet şey pandemide evdeyiz sıkılıyoruz ondan böyle oluyor dimi. Pandemi öncesini de biliyoruz ama hadi öyle olsun bakalım.
fav olayını bilmeyen kaç "uyanığı" çarptık haddi hesabı yok.

Kaçın kurasıyız biz be. Ewed.
benimkiler favlanmıyor valla.
Bir fav kaç öpücük biliyor musunuz siz!
eski zamanlarda kullanılan ilkel bir yöntem idi. hayır öğrenip ne yapacaksınız yani. size ne dedikoducu pislikler??? bırakınız gençlerimiz gönül rahatlığıyla yürüşsün. yok illa mahalle baskısı.
Ben tercih etmiyorum ben oynaşlara fav atmam çünkü zırtlanlık bunu gerektirir.
beni kim favlıyo, beğeniyo takip ediyo ona bile dikkat etmiyom... eh beğenmiş işte... deyip geldim geleli buraya.
böyle bir yöntem varmış, o yüzden seven bir tek sevdiğini favlasın arkadaşlar. baktım ben 8 senedir düzenli olarak sadece serdar'ı favlıyormuşum, biri görse insan içine çıkamayız.
(bkz: işkur)
nasıl fav atılıyor bana da öğretin lütfen.

edit: abi neden favlıyorsunuz favladığınızda öğrenmiyorum bana favlamayı öğretin.
Vay amk.
Kinomiyo hic düşündün mü yıllardır neden yalnız ve geysin.
sözüm meclisten dışarı tam bir anadolu sırtlanı işidir. lan sizin yüzünüzden entry favlamaya açık oylamaya milletin nickini mouse ile okşamaya korkar olduk. nereden ne buluyorlar arkadaş. "başımız sıkıştı şöyle şöyle bir şey lazım bulabilir misiniz" desek 2 saniye ayırıp google a yazıp araştırmak yerine "s..tir lan git kendin bul bana ne ayı" der ötelersiniz ama nerede hinlik var nerede çiyanlık var bulursunuz böyle.
Evet yapmıştım zamanında. Ay Mesaime yazık...
çok zekisin evlat ama yapmıyorum böyle bir şey . boşuna çaba .
Ben bir ara çokça yapıyordum bunu Allah affetsin. Ehehe.
ben berberde favorilerimi kestirdim. hiç de bir şey bulamazsınız...
Şimdi ben bir keresinde de zall ı favlamıştım. Land Rover ını sürebilme iznine sahip mi oluyorum bu durumda. Enteresan.*
işte o yüzden birine fav atarken kırk kere düşünürüm. Adımız çıkmasın sonra neme lazım.
Eğer bu tespit doğruysa beni favlayarak boşa vakit harcamayın! Aynı fikirde olduğum entryleri favlıyorum yanlış anlaşılmasın.
beni tespit etmek isteyen bana sorabilir arkadaşlar dedirtebilir. dedirtmeyebilir de.