bugün

Attığı fav'ı ile sizi, sizin muhabbetinizi, sizin iç dünyanızı, kısacası size dair her şeyi öğrenmek istediği mesajını veren kıza, yine özel mesaj yoluyla telefon numarası göndermektir.

Bildiğim kadarıyla bu yöntemle 2 çift evlilik bile yapmış.
Akıllıca bir hareket.

Daha once 3 kez yaptım ve hepsinde şahane neticeler verdi. Mutlaka deneyin ağbi.
Favlayan bir sürü erkekten anlaşıldığı kadarıyla sözlükte de epey ibne varmış be.
tüm entirileri oyluyor ise damatlık modeli linkleri atılması gereken kızlardır.

(bkz: uludağ izdivaç sözlük)
heyecandan ne yapacağını bilemeyip saçmalamak.
Gaza geldim denesem mi?
Ben 1 posta atiyorum bi kiz favladigi zaman. Elimde degil. Su an degil yani.
" havlayan kıza telefon numarası göndermek " şeklinde yanlış okunan başlıktır.
ben direkt annemi babamı alıp istemeye gidiyorum. favlamış sonuçta, boru değil.
ohhooo beni ne kızlar favladı.

daha hiçbi şey göndermiş diilim. boşverin olm rahat bırakın kızları, o da bi çeşit taciz.

ayrıca gaza gelenlere; hepsi uyduruyo, sakın gerçek sanmayın.
ev adresimi bile gönderiyorum.

görsel
açık oylayana bile yolluyorum.
TC kimlik numarasını bile yollayan bi arkadaşım vardı.

Ben değil bi arkadaşım.
yol yordam bilmeyen bir erkektir. önce bir skype falan gönder. tel sonraki aşama.
Herkese göndermeyin.

Bakın umursamayıp mesajı kapatacak olan var, yine umursamayıp numaranızla çeşitli şeyler yapacak olan. Yo yo ben değil bir arkadaş.
Ben damatlik siparisi veriyorum direk.
Duygularimla oynatmam kimseyi!
bunun bi tık üstü buluşmaya damatlıkla gitmek.
sözlük raconunu yalayıp yutarak, numara beklediğini jargona uygun belli eden kıza karşı gerekli atılımı yapmaktır.
O az gelir direk nüfüs cuzdani fotokopisi yollayın .cunku favla beraber ceyiz promosyonu var sakın kacmasin.
sen beni favladın ben de nikah günü aldım canım. yok yahu ne acelesi? *
5 dakika da favlayan ilk 3 şansli bayan yazara numarami gönderiyorum. haydi kizlar geri sayim baslasin. *
Benim taslak halinde duran mesajim var, favlayan kiza copy/paste edip yolluyorum.

Dipnot: bir fav uzaginizdayim.
(bkz: Favdan hayaller kurmak)
0532 2xx xx x3. Ara sıra ara beni tatlım.
Abazanus insan ırkının başkalaşmış versiyonu olup onlar için normal şeylerdir ... (bkz: çghb skeçlerinde)