bugün

ben. şaka lan, du anlatayım.

fatura dediğimiz su, elektrik, doğalgaz. başka var mı? internet telefonda da olabilir. bu insan evladı evinde oturmaz yemek yapmaz, duş almaz, cünup gezer, telefonunu sarj etmez. hep başka kişilere gider, hep telefonunu başka kişilerde sarj yapar, ''yaa duşunuzu kullanabilir miyim bi'' der, ''yemek var mı yaa'' der..gider bu.

üniversite hayatımda nedendir bilmem hep bana denk geldi galiba manyaklar. çevrem çok geniş olmasından mütevellit çok şanslı hissederdim kendimi, ne bileyim aq milletin beni kullandığını. osman diye arkadaşım vardı ve hep beraber takılırdık ama bizde hep. adam resmen bizim evden biri olmuştu. tamam takılsın eyvallah da hepimiz öğrenciyiz lan, azıcık bişiler al de mi? işte diyemiyorduk ki ben bunu 1 sene sonra anladım, o da arkadaşlarımın uyarısıyla. ben en yakın arkadaşım zannederdim. evet öküzüm.

osman hiç evinde durmazdı, hep dışardaydık ya da bizde. bigün gelir hadi yemek yapalım der, kendisi bilgisayarın başında ''du geliyom bişi kaldı, geldim du, geliyom'' diyip dururdu. sanki sevişiyoz. du geliyom ne lan. oohh evet geliyorum..

sonra duş almak için izin isterdi. sanki vermicez. zaten 1 ay sürdü sonlarında hep duşa girip çıkardı. hadi onuda affettim diyeyim. donlarıma ortak oldu pezemenk. ulan don lan o. belki ben pisliğin tekiyim ki osman ın yanında süper hijyenim. ve her temizlik zamanında bu adam evde olmazdı, bahane üretirdi. ne kadar öküzmüşüm 1 sene sonra o da arkadaşlarımın söylemesi ile farkına varmışım. şimdi hala görüşüyoruz, kendine başka bi arkadaş bulmuş ya da keriz..