bugün

Kula kulluk edene yazıklar olsun.
insanlıktan çıkmış.

Analar kutsaldır ama bu anam olsa kapısını açmam.
Tövbe bismillah kadınıdır.
Beynini, vileda kovasına mı düşürdü acep?!
Kulluğu nezaket olarak dayatan sisteminizin ta amına koyayım!
(bkz: böcek)
Antepli olan beni utandırmış harekettir. Sabah bu videoyu izlediğimde bir süre kendime gelememiştim. Neler oluyorrr ahaliii. Evet
Atatürk; yunan bayrağını yerden kaldırıtıyor, köylü milletin efendisi diyor, bu çanak yalayıcılarda yerlere yatıyor. Lan size neredeyse öküz esprisi yapılınca hunharca gülen birinin önünde yatıyorsunuz. Hadi onursuzsunuz onu anladık. Lakin bu pespayelik nedir?
Gaziantep'ten çıkması şaşırtmamıştır. Yozgat, Düzce, Sakarya bir de burası. Sike sürecek akılları yok.
(bkz: öküz)

Trene de bakar bunlar. *
kulunçlarını açtırmak için sırtını çiğnetmek istiyor olabilir.
(bkz: senin önüne yatarım reza)
Şeyin trene baktığı gibi cümlesindeki şey bu olabilir mi?

Kurbanlık gibi yatmış yere.
Atatürk'ün sözünü hatırlayalım: " sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın."
Bu şey işte, o geçersiz oy kullanan 350.000 kişiden birisi.
fatma şahin hn. içinde olduğu grubun şey'e bakar gibi bakıyorlar demesi ne kadar haklıymış.
harbiden bunlar şey'miş.
aslına bakarsanız bunlar şey de değil ya, neyse...
Istanbul valiside birisinin arabasinin altina yatmıştı. Bunların alta yatma huylari var.
Çıkarcıdır.

Birileri ile diyalog kurup, fırsattan istifade etmek istiyordur. Bilindik yobaz taktiği.
anlamazsınız...
çok utandım allah kimseye vermesin böyle şeyler.
kimse kusura bakmasın ama malum zihniyet olunca pek de şaşırtmayan durumdur.. ama bu insanlar nasıl oldu da böyle oldu yahu.. bir insan bu kadar onursuz, bu kadar duygusuz, bu kadar gurursuz olabilir mi ya.. yazık.. çocukları varsa onlara yazık..

görsel
"şey" deyince kızmıştık kadına ama haklıymış galiba.
Bu ulkeden utaniyorum amk. Ne yapmak ne okumak nerede yasamak nasil bir ruh halinde harmanlanmak gerek boyle bir kafa yapisina sahip olmak icin. Ulan hic cocugun kocan falan da mi yok senin be kimse mi kendini niye kucuk düşürüyorsun diye sormuyor. Gerci senin çevrenden nolacak amk avukat yazar cizer mi olacak comarin tekidir.
başganın iç çamaşırını merak eden kadındır. uyanık seni !
atatürk'ün bahsettiği milletin efendisi değil artık bu köylüler. kıraathanelerde boş boş otururlar, güçlü kişilere yaranarak parazit gibi yaşamayı tercih ederler.
"armut piş ağzıma düş"