bugün

ülkemizde aslında ne kadar esnek ve hoşgörülü bir yapı olduğunun kanıtıdır. 1 mayıslarda işçilerin anasını ağlatan polis ve devlet bu gibi terör yandaşı kişilere ne yaptı acaba? neden bir şey yapamıyor? ve bunlara rağmen bu terörist şu anda bizim meclisimizde ve eli kanlı bir paçavradır.
(bkz: kardelen ayşe)
hem habercilerin hem de sözlük yazarlarının gözlerine hayran olduğum haber.

Uçan sineğin kanadındaki damardan akan kana bakarak cibilliyeti bilirsiniz demek istiyorum.

1- Yukarıda verile adresteki resimlerde benzerlikleri acayip merak ettim.

2- Hem haberi yapanların hem de sözlük yazarlarımızın bugüne kadar hiç mi kadın PKK'lı resmi görmedi.

PKK'lıların ne erkeği ne de kadını "askeri" ya da değil herhagi bir şapka giymez.

http://www.aktuelbakis.co...iles.php?file=gerilla.jpg

3- Bu kadın milletvekili olurken, haberde geçen kişinin itirafları yok muydu? Vardı. Ee o halde nasıl YSK adaylığına onay verdi. YSK DTP'li bağımsız aday olmak isteyen nice adayı, bin umut adaylarından nicelerini eften püften sebeplerle adaylığını engellerken nasıl oldu da bu kocamaaaan itirafa rağmen bu kadının adaylığına YSK izin verdi.

Bunu soran hiç bir allahın kulu yok mu? Ya da neden sorulmak istenmiyor?

Bu haberlein şuan piyasa sunulmasında psikolojik harekatın , hadi türkçe konulaşım, linç kapmayasını görmek istemiyor musunuz?

yoksa amaç zaten linç etmek ve o nedenle de " lan niye zeytinler buruşuk, neden zeytinleri ütülemedin" diye bahane arandığı açık ve seçik ilan etmiyorlar, etmiyorsunuz?

4- Ayrıca o kadın ile ilgili verilen bilgilerin "itiraf" olduğu ve ülkemin güvenlik kuvvetlerinin itiraf elde etmek için colayı ağız dışından içermek gibi ilginç yöntemleri kullandığı bilindiği halde, bu "itirafa" balıklama nasıl dalınıyor?

5- Tüm bunları yazdım diye PKK'yı savunduğumu düşünenen ve de eksi oy verecek ziyniyetin ta aklına...

6- Okuma ile cahil nasıl olunacağının kanıtları gözümün önündeyken, bu cahilliğe engel olmaya çalışmaktır niyetim.

7- aha buraya yazıyorum, Fazla değil ya Mart'a kadar ya da en cıvcıvlı süreç olduğu için Mary ayı içinde ya da hemen arkasında bu ülkede Maraş, Çorum benzeri olaylar yaşanacak. Olasılığı yüksek böyle bir olayın taşları döşenirken yukarıdaki sorgulamaların zerresini yapamayanlar ya da yapmak istemeyenler sorumluluğu üstlenecek misiniz? Yoksa maaşalarınızın eğitimsizliğine dem vurup kendiniz aklayacak mısınız?

8- Bu kafayla giderseniz askere nah alırsınız tezkere.
Yukarıda verilen resimle ile hürriyetin verdiği resimin aynı olduu resim.

http://www.hurriyet.com.t...6.asp?gid=180&sz=1199
(bkz: hain)
ona ait olup olmadığı kesin olmayan fotoğraftır.

Birileri el altından bilgi servisine devam etmektedir. Altımızı bir güzel oyuyorlar benden söylemesi.

Eğer fotoğraftaki kişi fatma kurtulan ise, vah bu ülkenin haline...

Eğer fotoğraftaki kişi fatma kurtulan değilse, vah bu ülkenin haline...

nihohahahahahahaha.
güncel Önemli Başlıklar