1. 85.
    2 gün önce bana tuhaf geliyor normal bir durum değil gibi demiştim (#42381859) eksilemişler. Şimdi haberler çıkmış birisi sadece 4 binin üzerinde maaş alıyormuş.

Haklı olanın köyden hep kovulduğu gerçeği.

Ek: şimdi daha detaylı araştırdım. Maaşları hacizliymiş, mahalle bakkalına bile durumu anlatmışlar. Maddi zorluk durumunu arkadaşları da onaylamış.

Yani işin büyük özü ekonomik çıktı.
    3 ... keyf kahyasi
  2. 84.
    Bu kardeşlerin ölmesinden Oya bilmemne isimli bir ablaları sorumlu. cinayet işlemiş ve öldürmüş ailesini fakat bu sadece buzdağının görünen Kısmı. Kadın ömrünün son demlerine kadar 3 ruh hastasına bakmış ve bıkmış haliyle. Biraz daha derine inersek dipteki zehire ulaşıyoruz. Nedir o zehir? Aile. Çürük, bozuk, çöplük, boktan aile yapısı. Anneleri babanın olmamasından faydalanıp durumu suistimal ederek kızlarını itip kakarken oğullarını eteğinin altına toplamış. Erkek evde sünepe, özgüvensiz, ezik bir kalıpta iken ablalar babalarının misyonunu devralmış. Yani psikopat anaları hepsinin hayatını sikmiş. Boşuna demiyoruz size zarar vereni en yakınınız dahi olsa uzaklaştırın diye. En yakın zehir bozuk psikolojiye sahip ebeveynlerdir. Çocuk yıllarca o karbonmonoksiti koklamaktan heba olur ve yetişkinliğinde de harcanır gider. Hayat...
    6 ... serrano
  3. 83.
    imamoğlu na laf söyleyenler de maşallah. Aralikta yine zam geliyor. bir suru vergi ödüyoruz. dalga gecer gibi yilbasina kadar zam yok dediler sonra yine zam gelmeye devam etti. Mutlu musun akp ? Sanki imamoglu ulkenin basinda. Bos bos konusmayin ya. Bir sizsiniz akilli masallah.
    1 ... hayalperestpiyon
  4. 82.
    fatihte 4 kardeşin toplu intihar etmesi
    Akit gazetesi yine dikkat çekmeye çalışan veletler gibi. Yalnız veletler bunu ilgi bekledilerinden yapıyor akit nasıl bir........ olduğunu kanıtlamak için. Farkı görelim abiler. Bu mantığa göre felsefe öğrencilerinin komple intihar etmesi lazım. nietzche'den ötesi var mı yaa. Hatta bende de iki kitabı var şimdi napsam bilemedim.
    2 ... mulazimefendi
  5. 81.
    işim gereği lüks bir ofiste çalışıyorum. Hemen altında bir balıkçı restorantı mevcut.bağdat caddesi zenginlerinin mekanı diyelim. Geçen orda çalışan arkadaşı görmek için gittiğimde bazılarının oyuncu dediği kadını da gördüm. Mine çayıroğlu. Abi bunları kim ünlü yapıyorsa allah belasını versin her yeri botoks surat olmuş başka biri. Yanında kendinden on yaş ufak bir sevgili. Böyle içmek yok belli ki sarhoş ağzına geleni sayıyor diğer masalara. O iprenç sesiyle şarkılara eşlik ediyor falan. işte sözlükbunun gibileri para içinfe yüzdüren sistem, bu çocuklarımızj da elimizden alıyor. Ben bu sistemin, bu adaletin, bu cani işgüzarlığın taaa... Komşusu açken tok yatamayan insanlar vardı eskiden, şimdi zenginin bomboş olduğu fakirin ise yaşamayı bile ertelediği bir dönemdeyiz.
    2 ... soulfire
  6. 80.
    kardeşlerin dramı önce babalarının onları terketmesiyle başlamış, annelerinin ise kızları erkek, erkekleri ise kız gibi yetiştirmesiyle derinleşmiş.

ama öldürücü darbeyi vuran o.ç ev sahibi. kredi çektirip, üzerine yatmış.

hem bir kadın 3 yetişkinin mali yükünü nereye kadar omuzlarında taşıyabilir ki?
    3 ... tea man
  7. 79.
    Internet e intahar eden 4 kardeş yazınca, ikisi kız gösteriyor. Bir yanlış anlaşılma mı var yoksa bu kardeşlerden ikisi trans falan mı?
    ... bigbaddick
  8. 78.
    fatihte 4 kardeşin toplu intihar etmesi
    https://tr.sputniknews.co...in-uzerinde-maas-aliyordu
    -2 ... james earl cash
  9. 77.
    Siyasetle zerre alakası olmadığına inandığım eylem.

Bence psikolojik rahatsızlıklarının tavan yaptığı bir an içlerinden birisi bu kararı verdi ve uygulamaya geçirdi.

Yoksa yaşları 48,54,56 ve 60 olan dört kardeş neden intihar etsinler ?

Borçlarından dolayı denilen haberler okudum. Anne babalarından yüklüce borç kalmış deniliyor. Reddi miras denen bir şey var, ödemek zorunda değiller.

Sözün özü ; Allah rahmet eylesin hepsine. Ama şu başlıkta bile siyaset tartışıp birbirinize küfrediyorsunuz ya şaşkınlıkla izliyorum sizi.
    4 -1 ... yazdan kalma bir gun
  10. 76.
    direk hüküm vermeyi çok seviyoruz amk.
    polisten, adli tıptan önce faili mefulü şakkadanak buluyoruz.
    ... mavraci