bugün

Hapiste ben ne yaptım diye bol bol düşünür artık.Zamanında feto için "gözyaşlarım çorbama akardı" diyen bu tip için gram üzülmüyorum.
Mustafa Kemal, yasalarla korunuyor küfür hakaret suç cezası var, böykeyken(ne dediğini bilmiyorum ama) hala hakaret ediyorsan kaşındın demektir, ayrıca ne getirisi var seni daha iyi akpli yada Müslümanmı yapıyor yooo. Boş lakırdının cezasını ömründen ödüyorsun.
Şu an sadece fragmanı izliyorsunuz...
Fatih Tezcan,TCK 56 62 maddelerinden engelli çocuğa karşı taciz tecavüz suçlaması ile hapse atılmış..

iktidara yakınlığıyla tanınan Fatih Tezcan'ın engelli çocuğun cinsel istismarı suçundan cezaevine girdiği iddia edildi. Tezcan'ın kesinleşmiş müebbet hapis cezası bulunduğu, ancak akıl sağlığı raporu nedeniyle cezanın 25 yıla düşeceği öne sürüldü.

görsel

ULUDAĞ SÖZLÜK TE başlığa ilk girdiğimde fatih tezcan ın KiM OLDUĞU BÖYLE YAZIYOR:

analizmerkezi.com sitesinin genel yayın yönetmeni.
http://www.analizmerkezi.com/
biz birileri gibi şerefsiz değiliz hemen yakaladığımız yerde söylentiye destek verelim!

eşinin açıklaması;

Ben MERVE TEZCAN eşim FATiH TEZCAN hakkında atılan bu ahlaksız,asılsız,çirkin iftiraların tutuklanma sebebiyle hiç bir ilgisi yoktur!Kendisinin de tutuklanmadan önce belirttiği sebeplerden dolayı süreç devam etmektedir.Allah düşmanın da şereflisini,ahlaklısını versin!!

https://twitter.com/fatih...stismarindan-h132938.html

not: oha engellemişim yavşağı twitter'dan, link açılmayabilir.
iki gün sonra salıverilecektir.
bu doğru olsa bile, bir kereden birşey olmaz derler.
derler mi? derler.
daha önce de dediler.
velhasılı fatih bu işten sıyrılır.
iktidarın adamı olm bu. bişeycik olmaz bunlara. yaptıkları yanlarına kalır.
iftira atmak parayla değil nasılsa. Adamın içeri girdiği sebep belli. Bir de rapor çıkarmışlar.
Sırma saçlı ile iyi ahbaplar. Kurtarır bu herif bir şekilde paçayı bence.
Tam bir klavye delikanlısıdır. Atatürk e , muhalefete defalarca hakaret etti bu adam. ertelenmiş cezaları, mevcutta devam eden soruşturma ve davaları var. En son hakaretinden sonra aldığı hapis cezası da ceza hukuku anlamında artık erteleme mümkün olmadığı için infaz ediliyor ve cezaevine girdi.

Ama gören de yere tükürdüğü için cezaevinde sanacak öyle de mağdur.
AKP'nin yeni genel başkanı olmuştur. Hayırlı olsun.
abdurrahman uzun olur bence:

görsel
Arap bayrağı ne alaka acaba?
içeri girerek yeni nesil "kadir mısıroğlu" olduğunu kanıtlamıştır.

Bundan sonra muhtemelen "üstad" lakabını alır ve kemalist hoplatmaya, içinizden geçmeye, kürek kemiklerinizden ince ve histerik darbelerle su içmeye devam edecektir.
Yobazın yakışıklısı.
ne zamandır ortalıkta yok, nerede acabahahaha.

ya işte, öyle bir anda yok olursun kimse hatırlamaz bile arap sevici seni...
Noldu bu borazana la arpasını vermiyorlar mı artık. Atatürke cumhuriyete laikliğe dil uzatmıyor uzun zamandır. Tehditvari açıklamaları yok.
https://x.com/bozanogluen...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag

Yine rahat durmamış hınzır.
"...yemek yaparken gözyaşlarım çorbama akardı."