bugün

"atatürkçü atayizler bana karşı toplu taaruza geçtiler! ey ümmet-i muhammedin, sahipsiz bırakmayın fatih evladınızı! düşürmeyin islam sancağını!" şeklinde kendisinin yazdığı fatih tezcan bölücülük denemesi. bölücülük denemesi çünkü amacı halkı müslümanlar vs. atatürkçüler olarak ikiye bölmek. sen atatürk'e hakaretten yükümlüsün, islamı savunmaktan değil.

"tezcan yalnız değilmiş". mısıroğlu gibi, tezcan gibi adamlar sizi davar gibi böyle güdüyorlar işte.
fatih tezcan ve benzeri kişiler güvenilmez kişiler bunlarda " zafere giden yolda her şey mubahtır" anlayışı mevcut. söz edilen e- postalarda hem peygamber efendimize ağır hakaretler bulunuyor bakın Atatürk'ü sevenler böyle ahlaksız böyle din düşmanın demek için kendileri yazmış olabilir. Kendileri yazmamışlarsa kendisini ifadeye çağıran mahkemeye savcıya giderler suç ihbarında bulunurlar. Zira Atatürk'ün kurduğu cumhuriyetle gelen hukuk düzenininde kendisinin de hakları vardır.
Fatih Tezcan gibi büyük bir dava ve fikir adamını cehapeli çakallara yedirmeyiz bu böyle biline, Fatih Tezcan beyefendi bugüne bugün ümmetin liderini sosyal medyada can siperane bir şekilde savunan değerli bir büyüğümüzdür nokta.
Bende küfür ediyorum ama bu çok edepsiz ve adapsız olmuştur.

Şu adama dirseğimdeki kir kadar değer vermiyorum, verenlere de şaşıyorum, insanlıktan nasibini almamış deli feslinin yamağı, fetöcü yavşağın teki.

Şu adamın paylaşımlarını algı şeklinde yapıyorsunuz ya ben sizin beyninize tüküreyim.
kendisinin anlayacagi dilden yazilmis.
Mailde ki salyalar fatih tezcanınkiyle aynı.
çocuklarına küfür etmese çokta güzel gidiyormuş oysa. pedofili arap geleneği. peygamber de ilk uygulayanlardan. sürekli atatürk'e hakaret eden bu şahıs önce dönüp siyasal islam ahlaksızlığına bakmalı.
aman be, bizde yedik he

koru beni reyiz zor durumdayım oyunları

öldürecekmiş de bilmem neymiş

lan böyle birini kim öldürür ?

niye öldürsün ?

yaşam boyu başına bela olur

hiç bir yerde kimse adam yerine koymaz

fatih trollerin iyi çalışıyor.
kendi kendine yazmış olabilir. şizofrenik belirtileri var.
kendisi yazmış. tam ihtiyacı olan şey.
Adam kendi kendine mail atıp veya attırıp kendi çapında mağdurum ayaklarına yatıyor.

O değil de kendisi attı veya attırdıysa, inandığını söylediği dinin peygamberine hakaret edecek kadar nasıl alçatabilmiş.
Atatürkçülüğü mezhep faşisti iran Devşirmesi yüzleri belli olmasın diye maske olarak takınanlar yapmıştır.

Şimdi buna kurgu diyen insanlara burada sırf muhafazakar olduğu için kadınlara bulaşanların yazdıklarını mı yollayalım lan illa ki?

Çok yaptım artık çünkü yoruldum.
Herif kendine e posta gönderip trolleme yapıyor herhalde.
Yaşadığı ülkenin kurucusuna her türlü bel altı hakaretle saldırmaktan çekinmeyecek kadar kendine özsaygısız birinden bu beklenir.
kendi kendine gönderdiği postadır. milletin işi gücü yokta fatih tezcana posta mi yollayacak.