1. 1.
    twitter'da bir paylaşımında gerçekleşmiş, istanbul'daki 20 saate kadar varabilecek olan su kesintisi nedeniyle tepki göstermiş fatih tezcan, ibb başkanı imamoğlu'na!

"iBB’den istanbul’a yağmurlu günde su yok hem de 20 saat! Gidip Yunan’a Fransız’a yavşayana kadar istanbul’da kal da işini yap Batı Yalakası Ahmak!"

demiş attığı tweetinde.

https://twitter.com/fatih...amp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
    6 -11 ... folkan iyesta cicisler
  2. 2.
    fatih tezcanın güldüren yorumudur. adam haksızda değil ekrem işini yapmıyor vatandaşta haliyle çileden çıkmış. evet.
    6 -8 ... frank lucas
  3. 3.
    allah kimseyi ekoya bok atayım diye fetöcü bir şizofrenin yanına düşürmesin. amin.
    22 -3 ... serdarsl06
  4. 4.
    imamoğlu bu tweete götünü bile silmez.
    11 -3 ... teflon
  5. 5.
    imamoğlu nu ve tezcan ı bağlar.

bu ülkede recep tayyip erdoğan a en ağıza alınmayacak küfürler, hakaretler ediliyor, imamoğlu kim ki?

noldu lan gundiler zorunuza mı gitti?

uff mu oydu?
    4 -10 ... gogocu
  6. 6.
    imamoğlunun yerinde olsam

''gene de benim bir işim var, senin hiç bir işin yok

işsizlikten kudurdun ve sabahtan akşama internetten

birilerine saldırıyorsun avanak''

derdim.
    4 ... pilihozlu haci baron bey
  7. 7.
    Doğru bir serzeniştir. Adam gitmiş elin avrupalarında memleketini şikayet ediyor.
    2 -7 ... itoglu yourself
  8. 8.
    Ekrem başkandan çok parti başkanı gibi davranıyor,ona buna laf yetiştiriyor siyasete politikaya karışıyor,senin işin bunlar değil istanbul halkına hizmet etmek yaşantılarını kolaylaştırmak.
    2 -5 ... kalahari 1
  9. 9.
    fatihi bitim kadar sevmem ama imamoğlu da çok kaytarıyor ya adam paso arazi.
    4 -1 ... ebu fesat
  10. 10.
    arkadaşlar bildiğiniz üzere yaklaşık 26 senedir istanbul da ilk kez su kesilecek, bundan önceki dönemlerde musluklar şakır şakır sular seller gibi akıyor, memlekette kazmayı vurduğunuz yerden kaynak fışıkırıyordu.

alt yapı hizmetleri dünyanın parmakla gösterdiği düzeyde olduğu için su kesintisinin ne demek olduğu bile bilinmiyordu istanbullularca.

ama imamoğlu gelir gelmez ilk işi su kesintisi yapmak oldu.
    yazıklar olsun.
    5 -4 ... flat head