1. 1.
  dakikalar önce sosyal medya hesabından tweetlenmiş, fatih tezcan tweetinde ibb başkanı imamoğlu nu başakşehir şehir hastanesinin yollarını yapmadığı iddiası ile eleştirip bu şekilde hitap etmiş.

  ben tasvip etmedim açıkçası! her ne kadar fikir ve görüş ayrılıkları olsa da insanlara bu şekilde onur kırıcı bir biçimde hitap etmek tanımlamak büyük hata!

  https://twitter.com/fatih...tatus/1245300306029826055
  3 -2 ... iyesta sert
 2. 2.
  fatih tezcan ın ibb lideri imamopulos tweeti
  fatih tezcan ın ibb lideri imamopulos tweeti

  yazık oldu. türkiyemizi imf'ye bağlı kılmaya çalışanları üzdüler.

  böyle olmamalıydı ama osmanlı torunu ehl-i sünnet selçuklu döneminden beri vatanının yanında olduğu için babıali, şahkulu, celali, koçgiri isyanları başarılı olamayanlar bir kez daha hezimete uğradı.
  1 -2 ... giydirmek bedava
 3. 3.
  Konuştu sakallı Sırp.
  2 -2 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  benim de takip ettiğim ve kendi kendime oluşturduğum ' bir insana küfretmeden kaç gün devam edebilirsin?' adlı inatlaşmamın muhattabı olan kişinin beyanıdır.

  adama bayadır sabrediyorum. gönderilerinin altına yazıyorum siliyorum yazıyorum siliyorum o kadar yazıyorum siliyorum ki sol yanım ağırlıktan ağrıyor.

  yapma arkadaşım. insanları bölme. cumhurbaşkanına hakaret edince (ki tasvip etmem) halkın seçtiği kişiye nasıl hakaret edersin diyen sen halkın seçtiği bir belediye başkanına yapma bunu.

  daha net ve uzun dileklerim var da çoluk çocuk aç kalır, silivri çekilmez bu mevsimde diye yazamıyorum. sağlıcakla.
  -1 ... he man in abisi cetin