1. 1.
  ibb çalışanlarına imza zorunlu diye dikte edilen sosyal medya kurallarını eleştiriyor.

  sevgili fatih, ibb'nin çalışanlarına; "asla islami paylaşım yapamazsın, şehirde gayrimüslimler de var, erdoğan'ı övemezsin, imamoğlu ne diyorsa ona bakıp paralel yazacaksın" şeklinde dikte edilen kuralları bu şekilde yorumlamış özetle.

  ama yersiz olmuş bence. zira, chp diktatör olsaydı; "yılbaşı kutlaması hakkında paylaşım yapamazsın, şehirde müslümanlar var, imamoğlu'nu övemezsin, imamoğlu ne diyorsa ona paralel yazamazsın" şeklinde de kurallar koyar, dikte ederdi.

  o yüzden olmamış fatih'ciğim!

  https://twitter.com/fatih...amp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
  1 -7 ... iyesta sert
 2. 2.
  ibb'de bunu yazan eleman sanırım kriptolu yazmış bunun elinde de enigma cihazı falan olmalı. yoksa bu metinden bu sonucu çıkarmak için delirmiş olmak gerekir.
  3 ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  ya bu şerefsiz 15 temmuz gecesi, darbeye direnen komutan ümit dündar'ı önce hedef gösteren, darbe başarısız olunca da hemen yön değiştirip komutandan özür dileyen dalyarak değil mi?. çok umursamayın iti. mahallemde olsa "yarak hasan" derdim buna. o bana diyemezdi.

  bana kimse yarak hasan diyemez.
  7 ... kel sarman
 4. 4.
  saçmalamış.

  twit ekindeki metin, kurum kimliği baz alınarak hazırlanmış en yumuşak ifade ihtiva eden metinlerden biri zira.
  1 ... flat head
 5. 5.
  Lan olm adamı zorla konuşturuyorsunuz. Benim babam Emeklilikten sonra Melih zamanında belediyenin taşeron şirketlerinden birinde çalışıyordu. Adamı her mitingde zorla alıp götürdüler rte karşılamaya. Benim babam yılların ülkücüsüdür. Asla bunlara oy vermedi, Vermez. Şimdi bu yetmişlik yancı tekerleğe de oy vermiyor.

  Sizden Ala diktatör mü olur amk!

  Bir kere lafına kulak astığınız adam fetöcünün kralı.
  4 -2 ... serdarsl06
 6. 6.
  5-6 sene önce "fetoşu dinlerken gözyaşlarının içtiği çorbaya aktığını" söyleyen,
  6-7 yıl önce de "Abdullah öcalan barış elçisi" diye paylaşım yapıp twit'in devamında Atatürk'e "katil" diyen bir şahsı ciddiye almak akıl kârı bir iş değildir.
  1 ... hazretiyobaz
 7. 7.
  fatih zararlısı bir şeyden şikayetçi ise

  o çok iyi bir şeydir.
  1 ... pilihozlu haci baron bey