bugün

cumhuriyet düşmanı, türklük düşmanı, atatürk düşmanı fatih tezcan'ın atmış olduğu cumhuriyet bayramı ile alakalı tweet.
baya baya suç unsurları içeriyor.

tweet linki;
https://twitter.com/fatih...tatus/1056829028726984705

ekran görüntüsü;
görsel

daha dün fetö götü yalayan bu türk düşmanı, şimdi kalkmış cumhuriyeti kuran kadroları fetöcü olmakla itham ediyor.

ne diyeyim ki?
yavşak yavşaklığını yapacak her daim.

umarım bir gün elimize geçersin fatih...

buradan bu vesileyle şerefli türk savcılarını göreve davet ediyorum.

Edit: fetöcü fatih'in kendi paylaşımı.
görsel
rezalet ötesi bir tweettir. konu ile ilgili cumhuriyet savcılarının işleme başlamama nedeni olarak cumhuriyet bayramı tatilini görüyorum. başka bir açıklaması yok bunun.
bu herifi hala ciddiye alan kaldı mı sorusunu akla getirmiştir. ancak böyle troll tweet atarak gündeme gelmeye çalışır ezik. daha 2 gün öncesine kadar "eski karıma nafaka ödemek istemiyorum" diye ağlıyordu.
görsel
görsel
fetocu olduğu unutulsun diye reyize yalaklanmaca

senin padişahın ingiliz gemisiyle topukladı mı ?

Gazi tam 2 sene bekledi, belki bir gelen giden olur diye ?

gelen giden oldu Mu ? üstüne bir de ossssmanlının

borçlarını ödedi mi ? neredeydin o zaman ?

ajan s*ki yalayan şıhlarınızı da astımı ?

haydi hayırlı tıraşlar.

dedik ya fetodan tornistan edip

reyiz gör beni oyunları.
Biri şunun soyunu sopunu gıdıklasın lütfen.
Tipik akapeli tweetidir.
Madem öyle reisin neden Anıtkabir'e gitti lan Fethullah'a methiyeler düzen Fatih?
adam 1927 de ne dedi?

gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet...
insanların sinir uçlarıyla oynayan provokatör süzme orospuyum,

Temalı tivit.
nşa'da yazar bozuntusu der geçerdim , lakin halkın büyük kesiminde bu adamı ilgi ile takip edip , onun düşündüğü partiye oy atan insan var . Burada biraz düşünmek gerekiyor.

Diğer taraftan bakıldığı zaman ,Hdp denilen Pkk'ya aşırı yakın bir parti ile kemalist ve türk solu(iyi parti hariç )sağ muhafazakarlara karşı aynı cephede birleşiyor. Şimdi böyle bir ortamda siz nasıl bir kafa ile fatih tezcan'a kızarsınız.

Seçim sonuçları:
Akp-Mhp: 53,70
Chp:22,60
Hdp:11,70
iyi Parti:10

Şimdi olaya biraz rakamlar dahil olduğunda solun ve Türk milliyetçisi olan kesimin içinde olan kötü durumu net bir şekilde görebilirsiniz.

Evet... Rakamlar acı ama gerçek ...

Akp-Mhp ile ittifak yaptığı bir ortamda, Chp o kadar çaresiz kalıyor ki ; insan gerçekten bu duruma nasıl gelindi hayret edebiliyor.

Akp-mhp , Chp-Hdp-iyi parti ve diğerlerinin toplamından daha fazla oy alıyor ..

Irkçı birisi değilim. Ama bu ortamda görülüyor ki ; bu cumhuriyete karşı tüm kinlerini dağlarda silahla kusan bir terör oluşumu partisi ile bu cumhuriyeti kurtarmak gibi bir seçeneğe itiliyoruz. Evet , seçenek diyorum çünkü başka bir şans bırakmıyorlar.

Hdp ile bir cumhuriyet ittifakı konusunda pasif bir kemalist olsam da , yılanla çuvala girmenin manasız olduğunu düşünüyorum.

iyi parti konusunda da , belki görüş olarak yakınlık olabilir .Lakin uzun vadede işin çıkmaza gireceğini düşünüyorum.

Vatan partisini konu içine hiç almıyorum . Oyları yok...

Kısacası bu adam attığı twitleri , yazdığı yazıları yüzde 53,70 gibi bir oy desteği ile yazıyor. Bu adama karşı bir şey demek için önce bu oy oranını kendi safımıza çekmemiz gerek..

Yoksa dilinde tüy biter , memleketinde dert bitmez...

Bu durum insanı gerçekten içinden çıkamayacağı bir paradoksa sürüklüyor olabilir. Ama umudu korumak gerek .
Cumhuriyetin ona sağladığı imkanlarla elde ettiği tüm gelirlerin haram olduğunu ispatlar niteliktedir.
Niteliksiz idarecileri var eden ve besleyen niteliksiz kul tebaaya selamlar.
fatıh tezcan gıbıler hukumet desteklıdır. tek amacı ortalığı karıstırmaktır. dokunulmazdır.
işte bunun gibi döl israflarını gördükçe istiklal mahkemelerinin kıymetini bir kere daha anlamak lazım. normal bir ülkede, bu vahhabi orospu çocuğunun götünden kan alırlardı.
kendisinin de yazdığının da bir değeri ve önemi yoktur.gülüp geçiniz. acizliktendir.
akp yönetimini hedef almış çomar beyanıdır.

yani rte'ye üstü kapalı sen neden tören düzenliyorsun sen bunların maşası olmuşsun demektedir. artık akp ahalisi şunun bi kulağını çeker.
görsel
Fethullah'ın ışık evlerinde haşhaş çeke çeke beynini eritmiş bir Sevr aşığı yalak herifin ahmakça twitidir.
Sanıyorlar ki bu devran hep böyle sürecek.
sözlüğümün delüğanlı atatürkçüleri, güzide cumhuriyetçileri tarafından açılan başlıklarla dövülmekte olan bir şahsa ait twittir..

çok şükür bugün de kendimizi bir şey sandık amin..

(bkz: tengir budunla boş yapıyoruz programına hoş geldiniz)
bu fetocü oros.u cocugunu ülkeden kovsunlar lütfen.Si.tirsin gitsin abd ye it soyu!
Yalaklık yapacağım derken Erdoğan'ı bile fetöcü ilan etmiştir.
Yarın paketlenir umarım.
işte, "Türk düşmanı nasıl olunur?" adlı soruya mükemmel bir şekilde yanıt veren bir gâvur tohumu, devşirme uşağı.
bizde bunu verilecek harika bir laf vardır. "it ürür kervan yürür." Herkes işini yapar.
Bir insan geçmişi silip yeni bir şey getirebilir. Bu getirdiği şey insanlar için daha iyi olabilir. Lakin o getirilen şeyin daha iyi olduğuna kanaat getirecek bir üst varlık şu an bize ulaşamayacak bir noktada. Bunun farklı sebepleri var. Önceki yazılarımda bilenle bilmeyenin kavuşmasının mümkün olmadığını açıkladım uzunca. Bu şeriat için de geçerli. Müslüman olmak da tanrının bize ulaşması demek değil öyle olsaydı inanmazdın bilirdin. Bir şeye inanmak o şeyi senin için meşru kılar onu evrensel kural yapmaz. Yani sen yine bireyci anarşist takılarak başkalarına şeriatı zorlarsın ya da cumhuriyeti zorlarsın. (Tabi aslında ortak noktası olanlar birlik olur ve sanki birey değillermiş gibi başkalarına zorladıkları şeyi tanrının kılıcı sanarlar) ikisi de diğer insanlara sunacağın hakikat değildir. Senin inandığın ve başkalarına faşizanca baskıladıklarındır. Bu şeriat ya da cumhuriyet farketmez. Siz kaostan kaçıp düzenin sürmesi gerektiğini dayanak noktası olmadan savunmak zorunda kalan varlıklarsınız. Bir insanın neden başkasını düşünerek yaşaması gerektiğine, niçin kendisi için değil de herkes için iyinin peşinde koşması gerektiğiyle ilgili dolu bir cevabınız da olamaz. Burada herkes için doğru olan cumhuriyettir belki peki sen tanrı mısın ?
tek anlamıyla rezalet.