bugün

Türkiye Futbol Direktörü sıfatıyla' Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) 3 milyon 500 bin Euro'luk ücret alacak olma durumu.
Mesai saatinde bilgisayarda okey oynayan memura 2500 tl para almasına rağmen haram para hiç haketmiyor diyenlerin bu konuda ne düşündüğünü öğrenmek istediğim durumdur. Milli takım ne başarı kazandı ki bu parayı utanmadan alıyorsun fatih hoca. Bana böyle bir görev teklif edilse cüzi bir miktarını alır kalanı kabul etmezdim. Hiç yakışmıyor fatih hoca gibi birine.
Günde en az 8 saat çalışan bir işçinin/memurun yıllık maaşının ortalama 110 katı olan bir maaş.
Şöyle söyleyince daha anlamlı olur. Bir işçinin/memurun tüm hayatı boyunca çalışsa da kazanamayacağı maaş.
Hem günde 8 saat çalışmadan hem de kimseye bir yarar getirmeden (Türkiye Futbolu dahil) kazanılan maaş.
Daha fazla da açıklamaya gerek olmayan maaş.
Saygılar...
kasım 2014'ten mart 2015'e kadar tek bir maça çıkmadan, bir bölümünü cebe indireceği maaştır.
asıl sorunsal mevzuat o makamın o para edip etmiyor olması.
doksan dakka için brezilyaya verdiğimiz paranın biraz fazlası.
Söz konusu milli duygular olunca fatih terim in hiç düşünmeden evet dediği maastir. Yoksa fatih terim in asıl ederi 12.5 milyon euro falandır.
kayyum fatih'in haketmediğidir.
saha kenarında maç izleyip üstüne servet yapmaktır.
o paranın yarısına milli takımı avrupa şampiyonu yapabileceğime inandığım mevzudur. teknik taktik zaten yok oğlum adamda görüyoruz işte yıllardır. sırf gaza getirsin diye bu kadar para veriliyorsa yarı parasına ben o ruhsuz iblislerin hepsini götlerine neft yağı sürülmüş gibi koşturur maç kazandırırım çuval ile.
güncel Önemli Başlıklar