bugün
sabah idmanında takıma katılmıştır.
kendisini sevmeyen ama başarılarına yaklaşamayanlar iki üç yılda bir alternatifini üretmeye çalışırlar. romantik bloggerlar, maaşını tartışan ahaberciler vs. işte filozof şenol falan üretmeye, olmayanı parlatmaya çalışırlar. ama o iş oldu deyince olmadığından, saha başarısıyla taltif edilmedikçe böyle fiyaskoyla sonuçlandığından hepsine mermeri ısırıp sakinleşmelerini tavsiye ederim. En formsuz sezonunda averajla ikinci oldu adam.

Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en önemli teknik adamıdır.
mevcut şartlarda türk hoca olarak daha iyisi yok. yabancı hoca getirme furyasına girmeye gerek de yok. nitekim bu sene galatasaray 2 kulvarda mücadele edecek. sağlam bir kadro kurup şampiyonluğa oynamak için fatih hoca yeterlidir. modern futbol için nispeten genç ve dinamik yabancı td taraftarıyım. fakat bunun için şl’de olmamız gerekiyor. bizim ligde hâlâ 2000’li yılların futbolu oynatılıyor maalesef o yüzden paralar saçıp yabancı hoca getirmeye gerek yok bana göre. bu sene şl’ye de gidemeyiz cimbomlu arkadaşlar. psv un gibi eler bizim takımı. transferler yetişse bile uyum için en az 2 aya ihtiyaç var. bu yüzden lige ve türkiye kupasına odaklanmalıyız bu senelik.
manevi oğlu emreyle ardaya imza attırıyormuş gene..
galatasaray'daki son 3.5 senesine 2'si lig olmak üzere toplam 4 kupa sığdırmış efsane.

son şampiyonluğu 2 golle ondan önceki seneyi de pandemi nedeniyle kaybetmiştir.

kesin olan tek şey bu son döneminde avrupa'da net olarak başarısızdır.

transfer meselesinde ise asıl sınavını ffp'nin olmadığı bu sezon verecektir. 'satmadan alınamaz' kuralına rağmen ben terim'i yanlış transfer yaptı diye eleştirmem.
görsel
gs den yıllık 30 milyon lira kazanacakmış.

https://tr.sputniknews.co...30-milyon-lira-kazanacak/
Fucker.
sorsan, gese için boş kağıda imza atar. evd.
https://i.hizliresim.com/pafqqs0.png
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.