1. 7604.
  O kadar başarılidir ki son dönemde ne zaman şampiyonlar Ligi'ne gitse takımı götten sikilmektedir. Orta doğu seviyesinde ortalama üstü, dünya seviyesinde çöp bir teknik direktör. Son 2 lig şampiyonluğunda sonradan hakemliği bırakmak zorunda kalan gs'li hakemler sayesinde şampiyon olup hakem ayartamadigi şampiyonlar Ligi'nde kevgire döndü.
  3 -2 ... maviyakacak
 2. 7605.
  Terim kalsın yönetim gitsin.
  2 -3 ... nereden bulam horozu
 3. 7606.
  başarılarını çooook farklı odaklara borçlu olan teknik traktör. evet başarıları yok değil ama onu sağlam bir karakterle bütünleştiremediği için komple bir futbol adamı olamadı. zira sicili ve başarıları karanlık lobilerle pisliklerle dolu.
  -1 ... kralcobra
 4. 7607.
  Bir parça sucuk ekmek için anında satılan hoca.
  2 -2 ... napacukk
 5. 7608.
  kaçacak diyen malum kitlenin bir sürü hocasına çakıp kaçmasına vesile olmuş türk futbol tarihinin en iyi teknik adamı.
  6 -4 ... j p g
 6. 7609.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117230/+
  2 -3 ... gina carano
 7. 7610.
  aziz yıldırımdan sonra türk futbolunun başına gelmiş olan en büyük beladır. bunu bir galatasaraylı olarak söylüyorum. yerini bilmez, haddini bilmez. başkanlık makamındaki hasta bir adamla uğraşır durur.

  galatasaray camiasına zerre saygısı olan insan bu kadar malzeme vermez insanlara.

  gitsin ve bir daha bu takımın başına gelmesin.
  3 -4 ... kel insan
 8. 7611.
  türk futbolunun başındaki bela.
  (Özellikle milli takımın) bu adam ülke futbolunun üzerindeki en ama en kara gölgelerden biridir.
  Bu adam futbolun içinde oldukça türk futbolunda karakterli bir futbol maçı beklemesin kimse.
  1 -5 ... kaotiknotral
 9. 7612.
  Başarı varsa benim başarı yoksa suçlu yönetim diyen bir zihniyete sahip teknik direktör. Basın toplantısında verdiği isimlerin bonservisi Galatasaray’ın bu ekonomik şartlarda karşılaması mümkün olmayan isimler. Peki Fatih terim irfan Can’ın alınamayacağını bonservisinin uymayacağını bilmiyor mu? Bilmemesi imkansız. Klasik olarak başarısız olacağını hissedince suçu atacak bir yere. Geçmişte başarılar elde etmiştir bir şey diyemem ama artık devri geçti. Burada Fenerbahçe taraftarına koyun falan diyen zihniyet terimizin batağına düşmüş. Ne dese yiyorlar nasılsa. iyi güdüyor bunları. Evet.
  8 -7 ... oytunkaran
 10. 7613.
  galatatasaray'ın ve elbette türk futbolunun alex ferguson'u.

  hocanın her daim başkanlarla sorun yaşadığını inatla tekrarlayan gereksizler açıp canaydın ile nasıl vedalaştığını okusun, izlesin ve dinlesin.

  terim galatasaray'dan olmasa bile çalıştığı çoğu başkan ve yöneticiden büyük oldu çoğu zaman. bu da elbette bir hazımsızlık yarattı. düşün sen başkansın yöneticisin şampiyonluklar geliyor ama asla onun kadar sevilmiyor ve takdir görmüyorsun. bu mesele canaydın gibi istisna adamların dışındaki herkesi rahatsız etti ve ediyor doğal olarak.

  divan kurul üyesi terim'i galatasaray genel kurul üyeleri de sevmez aynı nedenle. ama işte her ne hikmetse kulüp her tökezlediğinde ayaklarına kapandıkları adama götleri biraz kalkınca posta koymaya yeltenirler hiç utanmadan.

  normalde terim emekli olana dek galatasaray'ın başında kalmalıdır. ama buna elbette daha önce edilmediği gibi bu saatten sonra da müsade edilmeyecek. ve hoca futboldan elini ayağını çektiği günden sonra da galatasaray'ın hali manchester united'dan farklı olmayacak.

  türk futbolu ahlaksızların, şikecilerin, tinercilerin, lobicilerin cirit attığı bir bok çukuru. o çukurda savaşacaksan ellerin mecbur pislenecek. bu adam galatasaray uğruna yeri geldi ellerini o pisliğin en dibine kadar soktu. o gittikten sonra başınıza ve başımıza geleceklere şimdiden hazırlıklı olalım diye yapıyorum bu hatırlatmayı.

  işin en acıklı kısmı ise uğruna seneler boyu çamurda debelendiği camia tarafından ne dün ne de bugün yeterince desteklenmiyor oluşu.

  seni çok seviyorum hocam. allah sana sevdiklerinle sağlıklı ve uzun bir ömür versin inşallah.
  8 -7 ... paul sahilleri