1. 7601.
    Kendisine dil uzatan hadsizlere, bu sene de had bildirecek, rakip takım ve taraftarına virüs gibi yapışan galatasaray kompleksinin baş yaratıcısı.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117103/+
    9 -4 ... carbonara
  2. 7602.
    türk futbol tarihinin en başarılı teknik direktörüdür ve bunu kimse inkar etmiyor zaten.

ancak artık olmuyor hoca. takım iyiyken bütün övgüleri ben alayım, takım kötüyken yönetime .ok atayım falan... yemiyor millet artık. ua denen sözde taraftar topluluğunu arkana almakla olmaz bu işler. kulübün ekonomik şartları zaten ortada. yönetimi sürekli medyanın ve taraftarın önüne atmayı bırak ki seni iyi hoca olarak hatırlayalım.

ha ben gs yönetimi olsam, kesinlikle kovardım. ne kadar başarılı olursa olsun hiç kimse kulüplerin üstünde değildir.

bak sergen hoca bu kadar yokluğun ve sıkıntının içinde mucizeler yaratıyor. tranfer yapamıyor diye yönetimi hedef göstermen yanlış.

bence emeklilik zamanın geldi ya da katar'da, arabistan'da, kosova'da milli takım td'liği ile final yapabilirsin.
    3 -1 ... otisabim
  3. 7603.
    (#43613567) aynen burada yazdığım gibi. değişen bir şey yok.

gene kaçacak.
    2 -2 ... be happy yine yine yeniden
  4. 7604.
    Görüyorum ki ya okuduğunu, yaşadığına anlamayan adamlar var aramızda ya da takip etmemesine rağmen gelip burda ahkam kesiyorlar. Hangisi daha aptalca bilemedim.

1) takım iyiyken gelmedi. Geldi paf takımdaki donku aldı takımı üst üste 2 sene şampiyon yaptı. Her sezon en az bir bölgesi eksik olan takım teslim ediyorlar. Adam istiyor fener Beşiktaş transfer ediyor ve adama hala takım kötü yönetime bom atıyor diyenler çıkabiliyor.

2) ua arkasına falan almıyor hatta dünkü tavrı derin yalnızlık hissettiğini söylemesi uanın kendisi hilafına yaptığı açıklamadan kaynaklı.

3) her 2 3 senede bir fatih terimin 5te 1i kadar bir efsane yaratmak için kaşar kaşar hoca dolaşan fener taraftarı, Allah aşkına hocaya laf atmasın. Türk futbol tarihindeki başarıların tamamına yakını bu adamdan ibaret. Bu nasıl bir acizliktir amk.

Velhasılı, çok çok çok büyük hocadır.

(bkz: Allah kerim fatih Terim)
    6 -5 ... zorronun degil zorbanin z si
  5. 7605.
    Korkutur.

Yüzüne karşı böyle;

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117130/+
    3 -2 ... oberst
  6. 7606.
    Arkasından böyle;

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117131/+
    4 -1 ... oberst
  7. 7607.
    Kaçacak!
    6 -4 ... frekans
  8. 7608.
    yapmak istediklerini $u $ekilde siraliyorum:

1. kendini yonetimden ustun goruyor. sebebi 6. maddede.
    2. dunki aciklamasinin sebebiyeti yonetimin kendisiyle sozle$me uzatmak istememesi.
    3. yonetimin sozle$me uzatmak istemedigini duyacak olan taraftar tepkisini minimize etmek icin asgari transfer dolayisiyla $ampiyonlukten gerekirse feragat, olursak da amenna.
    4. fatih terim de yaptigi aciklamalardan anla$ildigi uzere sozle$me feshi ihtimaline kar$i yonetimi transfer etmemekle itham ederek taraftarin onune atmi$tir. ultraaslan belediyespor ba$kanina eskiden bizdendin noldu da atar gider yapip oyuncu vermiyorsun tarzinda atar gider yapti. tabi bu aciklamadan sonra irfan can transferi rafa kalkti.
    5. fatih terim bunun bir komplo oldugunu du$undugu icin ona yakin futbolcular da ultraslani takipten cikti.
    6. olay budur arkada$lar.

hisse senedi acisindan ytd.
    1 ... basak burcu errrkegi
  9. 7609.
    türk futbol tarihinin en başarılı teknik adamı olduğu için tuttuğu ve çalıştırdığı takımdan büyüktür.
    başarılı ama karakter yoksunudur.

tartının bir yanına fatih terim, diğer yanına galatasaray spor klübünü koyarsanız fatih terim daha çok ağır basar.

fatih terim denilen teknik adam 1905 yılında kurulan spor klübünden daha büyüktür. bunun en büyük nedeni galatarasay camiasıdır. taraftarı, futbolcusu, yöneticisi fatih terimi peygamber ilan ettiği için adam atını istediği gibi sürüyor.

hiç ağlamaya gerek yok. bu canvarı galatarsay yarattı.

başarı onun başarısızlık sizin. bunu siz istediniz.

daha beter olmanız dileği ile...
    3 -3 ... ignis gehennalis
  10. 7610.
    Galatasaray ın her kötü sezonunda veya Fenerbahçe nin her iyi sezonunda istifa Eden teknik traktör.

Traktör evet.
    5 -3 ... ilcan havhav