1. 7189.
    fatih terim
    10 -2 ... aslolan fenerbahce dir
  2. 7190.
    En sevdiğim komedyen.
    10 -2 ... en populer yazar
  3. 7191.
    Şenol güneş in tırnağı olamaz anca abileriyle hileli şampiyonluklar alsın düzenbaz camiası sayesinde.
    15 -7 ... pasif paso agresif
  4. 7192.
    kariyeri boyunca fenerbahçe şampiyonluğu görmemiştir. şerefsizlere inat imparator fatih terim.
    8 -9 ... eti cin baba
  5. 7193.
    Uğurlu rakamı var mı bilmem ama uğursuz rakamı kesin 6 dır.
    6 ... temirata
  6. 7194.
    imparatorun bir kez daha gözümde değeri arttı.
    Real Madrid maçı yenilgisi sonrasında şu ifadeleri kullandı ve içtenlikle "taraftarlarımızı üzdüğümüz için üzgünüz...ve üzülmedik utandık" iyiki varsın terim sana egoist diyenler utansın Galatasaray aşkı başkadır anlayamazlar...
    7 -14 ... prates
  7. 7195.
    Türkiye'nin en kaliteli hocasıdır. Galatasaray'lı olmadığım halde kendisini çok takdir ederim. Takımına Fenerbahçe'nin son yirmi yılda kazandığından daha çok kupa kazandırmıştır. Onun yaptıklarının onda birini yapamayanların yaptığı yorumlara gülüyorum. Sanki türk futbolu güllük gülistanlık da terim batırıyor. Real madrid'ten altı yemek vardar'a yenilip elenmekten daha şereflidir.
    6 -13 ... the sakal
  8. 7196.
    inşallah istifa edip kaçmaz.
    Daha çok yenecek 6oller var reiz.
    8 -2 ... atlant isten gelenadam
  9. 7197.
    Her zaman söylerim. Fatih teknik direktör falan değil. Öyle zamanında hagilerle magilerle, o zamanki takım ruhu ile kupa almaya benzemez. Her şeyi yardımcılara sorarak bir şeyler yapmak olmaz. O eski devir kapandı. Modern futbolda gazla, bağırmayla çağırmayla, kızmakla kudurmakla, dil mil çıkarmakla maç kazanılmıyor artık. Strateji, taktik, analiz her şey lazım. Futbol işi bedensel gücün yanında zihinsel gücü de gerektiriyor artık. Kafa olmadan takımı koştursan at gibi neye yarar? Rakip senin açığını biliyor basitsin. Guardiola, klopp falan elinde defterle vs. çıkıyor maça. Analiz etmekten, izlemekten, öğrenmekten ve gelişmekten sıkılmıyorlar. Her maç biraz da koyuyorlar üzerine. Hata yapıyorlar ve bundan ders çıkarmaya çalışıyorlar.
    Bizim fatih terim de ancak balon. 70 lerin 80 lerin futbolunda kafa hala. Hiçbir gelişme yok. Hala aynı. Bu çağın adamı bu çağın teknik direktörü değil fatih çünkü zeki değil, hırslı değil ve çalışkan değil. Üstelik de egoist ve kibirli. Sürekli kendi camiası tarafından gaza getiriliyor büyüksün imparatorsun hoca diye. Ama yok yani. Fıs. Galatasaraylıların eleştirisine ihtiyacı var aslında en çok.
    Bak ben takım da tutmam. Bilen bilir. Ama Türkiye benim için bir değer. Hepimiz için öyle. Yurtdışında rakibin kim olursa olsun en iyi şekilde temsil edeceksin. Yenilsen bile çok iyi mücadele etti diyecekler. Bu sadece gs ve fatih için de geçerli değil. Ama uluslararası arenada destekliyorum her Türk takımını. Bu bence rezalet yani. Utandık diye açıklama yapmış. Vallahi biz de utandık senden. Üstelik de bıktık.
    13 -7 ... dertler derya olmus
  10. 7198.
    Birazcık gururu varsa istifa eder.
    5 -1 ... bogey