1. 6659.
    oyuncu değişiklikleri için vahiy beklediğini düşündüğüm Galatasaray teknik direktörü. yani 2 gol atman gereken bir maçta oyuna müdahale için hangi akla hizmet 80. dakikaya kadar bekleyebilirsin?
    6 -2 ... o gece ne kadar guzeldi mehtap
  2. 6660.
    Ben 60. dakikalara kadar maçı izler diyordum ama işi iyice abarttı 80. dakikalara kadar izledi.

ulan onyekuru ve diagne denen adamı bu kadar süre sahada tuttun ya ben senin artık kesinlikle teknik direktörlüğünden şüphe ediyorum.

60. dakikada çıkması gerekenler diagne ve onyekuru, girmesi gerekenler emre akbaba ve yunus veya sinan'dı.

80. dakikaya kadar herkes gibi izledi.
    6 -4 ... iplerini koparan kukla
  3. 6661.
    Biz bitti demeden vat kenaydu samtaymz.
    8 -4 ... serdarsl06
  4. 6662.
    "Hakem kararlarıyla elenmek canımızı acıtıyor"

"VAR sistemi olsaydı turu geçen taraf biz olurduk"

Türkiye sandı orayı çakma imparator. Ulan koca maçta kaleyi bulan tek şutun var. Adamlar 13 pozisyona girmiş kalende. Adamlar biraz gününde olsa 3-4 tane sallayacaktı.

Hala hakem makem. Hakemlerde insan fatihcim. Hata yapabilirler. Git bak bakalım benfica bildiriye imza atmışmi.
    8 -12 ... forza besiktas
  5. 6663.
    galatasaray’ın elenmesinden daha güzel birşey varsa o da galatasaray’ın hakem hatalarıyla elenmesidir.

t: maganda.
    7 -9 ... ozzy osbourne
  6. 6664.
    Günümüz futbolunu Morinho bile yorumlayamıyor ve geriye gidiyorken bu adamın kendini geliştirip de galatasaray'ın başına geldiğini düşünmek tamamen gerizekalılıktır.

Fatih Terim teknin direktör değildir. Ne ne oynattığı belli ne de sistemi.
    6 -7 ... iplerini koparan kukla
  7. 6665.
    eleştirenlerin çoğu eminim ki başka takım taraftarları. fatih hocayı çekemiyorlar da ondan eleştiriyorlar. şenol güneşe de saygı duyarım. fakat kanaryanın teknik direktörleri şimdiye kadar ne başarı gösterebildi. hangisinin ismi efsane diye anılıyor. şenol güneşin en azından milli takım başarısı var. genede bu bjk taraftarlarının fatih terime laf söyleme hadlerini kendilerinde bulundurma cüretini göstermelerini gerektirmez. fatih terim efsanedir. kabul etsenizde etmesenizde bu gerçeği kimse göz ardı edemez.
    8 -2 ... kara0584
  8. 6666.
    etraftaki ite kuş beyinliye yargı dağıtan, ayak titreten imparatorumuz.
    7 -2 ... scaglard
  9. 6667.
    fatih terim
    6 -9 ... hellenicperson
  10. 6668.
    Hakemler de hata yapar.
    2 -1 ... otisabim