1. 6619.
    keşke beni evinin önüne evcil hayvan olarak alsa. türk halkında okadar aptallık tff de okadar para. terim de bu kafa varken ne o aç kalır ne ben.
    ... ekrem abi
  2. 6620.
    kazanınca imparator, berabere kalınca emekli ol fatih.

işte klasik cimbom taraftarı.
    3 -5 ... serdarsl06
  3. 6621.
    fatih terim
    5 -4 ... true
  4. 6622.
    fatih terim hakkında atıp tutanlar muhtemelen başka takım taraftarlarıdır. belki bu sene şampiyon olamayacağız ama önümüzdeki seneler için kadromuz gayet iyi. alex ferguson manchersteri her yıl şampiyon yaptımıki sanki. adam kaç sene görev yaptı. emekli oldu gitti şimdi düşüste mancherster takımı. iyi kötü bir ivmemiz var eleştirmek yerine dahada sahip çıkmalıyız fatih terime.
    9 -5 ... kara0584
  5. 6623.
    Seveni de cok. Sevmeyeni de.

Kim ne derse desin, gelmis gecmis en iyi turk hoca.
    7 ... otisabim
  6. 6624.
    sevmeyenler tarafında yer alıyorum. itici tavırlar ve kibri bunda en büyük etken. Ayrıca eski bir gs taraftarı olarak galatasaray taraftarlığını bırakmamda da etkisi bulunmaktadır.
    ... elektriklitestere
  7. 6625.
    Alanya maçının beraberliği aslında kendisine yazılır ama kimse bunu konuşmuyor ya da konuşmaya cesaret edemiyor.

Maçta atak yapamıyor olmamızın en büyük sebebi ndiaye ve onyekuru'ydu. ilk yarı alanyaspor arka arkaya onlarca atak yaptı ama Fatih terim herkes gibi izledi.

oyunda ilk değişiklik yapılması gereken ndiaye olmasına rağmen henüz ayağına top getirmedikleri mitroglou'nu oyundan aldı. tamamen gereksiz bir değişiklikti.

ikinci yarı takımda oynayan 4 adamdan bir tanesi olan feghouli'yi çıkartıp yunus'u aldı. Yunus tercihi güzeldi ama çıkması gereken feghouli değil onyekuru olmalıydı.

Bir diğeri ise ortasahada hiçbir varlık göstermeyen ndiaye'yi 90 dakika sahada tuttu.

Kimse kusura bakmasın ama Fatih Terim iyi bir taktisyen vs değil. o donk'la maicon'u forvete alması da fanteziden başka bir şey değildi.
    2 -4 ... iplerini koparan kukla
  8. 6626.
    Kendisinden nefret ederim ama ölüm başka bir şey, allah sabır versin.
    3 -5 ... az gezen muhafazakar tavuk
  9. 6627.
    babası Talat Terim, Adana'da tedavi gördüğü hastanede 94 yaşında yaşamını yitirmiş.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
    1 ... true
  10. 6628.
    Basin sagolsun hocam. Baba acisi zordur, bilirim...
    ... otisabim