1. 6469.
    2005'ten itibaren kendisini geliştirmediği halde milli takımı 2 kez turnuvaya sokmuş ve galatasarayımızı 3 kez şampiyon yapmıştır. Bugünlerde ise başarısızlığına kılıf uydurmaya çalışıyor. Terim sendromundan kurtulmamız gerekiyor, takımdaşlar beni taşlayacak olsa da düşüncem bu. Terim'e gösterilen sabır ve destek juve, real gibi babalarla aynı gruptan çıkmamızı sağlayan Mancini'ye gösterilmedi veyahut 3 kupa alan Hamza'ya...
    8 -3 ... paralel evrenden dusen insan
  2. 6470.
    Yine başlığına galatasaraylıdan çok fenerbahçeli ve beşiktaşlı dolan hocamız.
    4 -3 ... flat head
  3. 6471.
    türk futbolunun başına gelmiş en kötü şeylerden biridir. kendi gibi kötü şeyler de yetiştiriyor bakınız hasan şaş!

1997 yılında ahmet çakar o penaltıyı vermese ve o ilk dönemin ilk şampiyonluğu gelmese ne fatih terim olurdu şimdi ne de galatasaray. aziz yıldırım dediniz durdunuz yıllardır. ee iyi ondan kurtulduk. inşallah bu magandadan da kurtuluruz.
    2 ... snowman in the sun
  4. 6472.
    fatih terim
    fatih terim
    1 ... be happy yine yine yeniden
  5. 6473.
    dal daşağı bir yere bırakarak konuşmak lazım. Takımın içinde bulunduğu ekonomik krizi bahane edip oyuncu satıp forvet almamak zaten yenilgiyi enn başta kabullenmek oluyordu.Yönetim Fatih Terime güvendi. ne olursa olsun karizmasıyla maç kazanılabileceğini düşündü.en başlarda öyle de oldu ama sakatlıklar başlayınca forvetsizliğin ve defanssızlığın acısı bir bir çıkıyor. Şansımıza şamp. liginde kek bir grup geldi. Ama fırsat harcamaya baylıyoruz.Neyse lig zaten kötü şampiyonluğun en büyük adayıyız. Avrupa her sene zaten olmuyordu bu sene de olmaz. ama yenilgilerle takımımızı satacak değiliz. Kenetlen başka Galatasaray Yok!
    1 -2 ... scaglard
  6. 6474.
    Sampiyonlar ligi maci sonrasi cikilan basin toplantisinda hala fener maci ile ilgili konusmak ne kadar mantikli?

Hocam bir adet maden suyu ic artik istersen.
    -2 ... otisabim
  7. 6475.
    SCHALKE MAÇI SONRASI FENERBAHÇE MAÇINI DEĞERLENDiREN, SIFIR ViZYON HERiF.
    GENÇLiĞiNDE NELER OLMUŞ BAKIN BAKALIM TANIDIK GELECEK Mi

https://mobile.twitter.co...status/872351970396393472

HASBELKADER KOVULSA-iSTiFA ETSE KEŞKE DE YENiDEN TARAFTAR OLSAK.
    ... yastiklagezen
  8. 6476.
    6 kasımda 1 gol, 7 kasımda 1 gol olmak üzere aynı maçta iki gün üst üste gol yiyen tel teknik direktör olarak tarihe geçti.
    ... frekans
  9. 6477.
    gündüz altuğ'a fdeğil önüne gelene saldırırdı bir tek fenerbahçel'ye sahada tabi maçası yemezdi.

uzun saçlarını bir acayip kestirir sahada en ufak bir karışıklıkta tribünlere saldırırdı çarpık bacakları ile güzel koşardı ama fenerbahçe savunmasından acayip korkardı.

yani bugün nasıl çirkefse o zamanda aynı idi sahada eskiden öyle barda pavyonda dışarıda hareket yapılmazdı taraftar anında sopayı basardı ,bilhassa istanbul takımlarının taraftarı onun için saha dışında fazla olayı yoktu.
    örneğin içecek dışarıda olay çıkartacak bir futbolcu anında , mort.

bir tek altaylı varol bundan muaftı,maça sarhoş çıktığı bile olurdu.
    niye yazdım taraftardan korkmasa bugün yaptığı rezillikleri yine o günde yapardı ya ,neyse. bu arada adanalı değil kıbrıslıdır.

ruhum kadar sevmem , aman ..

o zamanlar taraftar harbi taraftardı ,beyoğlu'n da ,bağdat caddesinde ,mecidiyeköy'de devriye atılırdı ,maç öncesi bir allah'ın kulu sakat bir yerde görülsün ,o mekan basılır yıkılır masa,sandalye ,cam çerçeve mevta,ayakkabısın ceketini bırakıp pencereden kaçan futbolcu vardı.

tabi şimdi bilhassa gassaray taraftarı epey yumuşak olduğundan bunlar oluyor.
    ... baris hemen simdi
  10. 6478.
    türkiyenin en iyi teknik direktörü olduğu söylenir. ama italya ligindeki kısa maceralar dışında galatasaray ve türkiye milli takımı dışında bir takım çalıştırmamıştır son yirmi senede. bu kadar iyi bir teknik direktör neden başka takım çalıştırmaz anlam veremiyorum. ki elinde hep iyi oyuncular olmuştur başarılı olduğu dönemlerde. ilk defa bu sene bu kadar kötü bir galatasarayda görev yapıyor ve sonuçlar pek iyi değil. ayrıca taktik filan bildiğini de sanmıyorum.

yılmaz vural ile dalga geçilir ama o adam gidip de bir büyük takım, iyi kadrolar ile çalışmamıştır. hep belli yerdeki takımlar ile çalışmış ki çoğunu da iyi yönetmiştir. taktik bilir mi onu da pek sanmıyorum. ama en azından cesur bir teknik direktör olmuştur. ayrıca şenol güneş fatih terimden daha iyi bir teknik direktördür şu an beşiktaşın başında kötü olsa bile.

gelelim karakter mevzusuna yılmaz vural burada en öndedir. sakin bir yaşamı ve futbol sahasında heyecanı vardır. tehdit dili yoktur. fatih terim ise futbolculuk zamanından bu yana hep gizli bir el tarafından korunmuştur. yukarıda bir flood atmış biri onedio sitesinde de vardı bir ara onu okursanız görürsünüz. korunmasa futbolculuk döneminde futboldan men cezası alıp teknik direktör dahi olamayacaktı. hakemlere tehditler kendi oyuncusuna küfürler gibi şeyleri saymıyorum bile.

bir de yine biri yazmış mancini için bu kadar sabır gösterilmedi. doğru bu. ülkede bazı teknik direktörlere bol sabır gösterilirken özellikle yabancılara en ufak hatasında istifa ve sövme durumu var.

bu arada bu kadro fatih terimden habersiz kurulmamıştır. başkanı bile ondan habersiz iş yapmaz. terimin kulüpte belli bir gücü var çünkü. ayrıca iyi bir teknik direktör elindeki şu kadroyla yine iyi işler çıkarabilir. ama taktiği ve teknik bilgisi varsa tabi. ama yaptığı şey açıklamalar tamamen taraftara hoş görünme kötü oyunu örtbas etme ve tehdit.

ben başka bir teknik direktörün bu konular hakkında bu kadar konuştuğunu diğer liglerde görmedim. bu da bizim lige özel galiba.
    1 ... viyolonselist