bugün

son gülenin iyi güleceği sözde vs dir.
Ego vs sinsiliktir.

galatasaraylıyım.
görsel
galatasaray karşıtı medya tarafından alevlendirilmeye çalışılmaktadır. böylece galatasaray'ın güç kaybetmesini sağlayacaklar, oyuna gelmeyin.
ikisinin de ayrı ayrı bok yemesidir. terim gereksiz parlamaktadır. aysal ise zamansız işler yapmaktadır. amına koyim zaten sıkıntılı bi fikstür var, üzerine milli takım maçları var. biraz rahatlasın ortam da ondan sonra sözleşme işini gündeme getir. böyle iki arada bir derede nedir bu amk. hayır terim'deki mesaj kaygısı da ayrı bir gereksizlik. dur hele parlama hemen... tamam üzerinde baskı çok. galatasaray bi yanda, başbakan diğer yanda... bana zaman verin fikstürümüz yoğun futbola odaklanmak istiyorum deyip zaman kazanmayı bilemiyosun. aslında bütün bunların başlıca sebebi ne ülkenin başında, ne de futbolun başında ilkeli ve bilgili insanların olmamasından kaynaklanıyor. ne diyelim allah kurtarsın bizi...
Galatasaraylilar olarak bize gulunc gelen bir sey degil.

Makara olsun diye iki takima taraftarlik yapmaya benzemeyecek kadar can sikici.

Bana kalirsa bu saatten sonra da hoca siyasi erkin de baskisiyla milli takimda devam eder.

Unal bey icin de baskanlik iste o zaman baslar. Yani ortada bir tasak tartmaca yarismasi varsa unal bey pek girmedi daha o islere.

Uzun vadede takimin basina getirecegi hocayla basarili olunursa varmis adamin bir bildigi deriz.

Hee yoksa yoku tartismadan istifa eder zaten.

Kisacasi unal aysal cok buyuk bir kumarin icinde ve tek sebebi harbi harbi futboldan anlamamasi.
game of demirören.
Galatasaray zararlı çıkacak olan bir kapışma.
game of france.
drogba ikisini de ..
tayyip ve obama karşılaşması gibidir, biri kazanmak için savaştığını sanacak diğeriyse gülümseyerek ne yapması gerekirse onu yapacak.
Büyük ihtimalle kaybeden Galatasaray olacaktır.
galatasaray kaybetmeyecektir. evet fatih terim türkiyenin en başarılısı ama onun da eksikleri var.
iyi bir teknik direktör ile galatasaray ın başarısı stabil hale gelebilir.
gs taraftarının gözünde ünal aysal ın kazanacağı versus. onlar alışkın zaten menfaatleri için efsanelerini satmaya. eğer ikisinden biri gitmek zorunda kalırsa ve giden kişi fatih terim olursa bir kere daha anlayacağız gs çıkarcılığını.
galatasaray'ı bu sene yakan iki botokslu. ikilinin bu seneki ego çatışmaları galatasaray'ı sportif başarılardan etti. yapılan abuk transferlere bakılırsa mali olarak da takımın içine ettikleri aşikar.
bu güzelim sezonu fenerbahçeye armağan ettiniz, bravo.
terim'in kariyeriyle yerden yere vurduğu versus.
aysal, bize şampiyonluk kupasının resmini çizebilir misin?
fatih terim: "ben galatasarayı yaşıyorum, galatasarayla yaşıyorum."

ünal aysal: "ben galatasaray başkanlığını bir sosyal proje olarak görüyorum."