bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    son gülenin iyi güleceği sözde vs dir.
    ... flat head
  2. 2.
    Ego vs sinsiliktir.

galatasaraylıyım.
    1 ... ofsayti bozan stoper
  3. 3.
    yaran capsler
    1 ... besmele besmerello
  4. 4.
    galatasaray karşıtı medya tarafından alevlendirilmeye çalışılmaktadır. böylece galatasaray'ın güç kaybetmesini sağlayacaklar, oyuna gelmeyin.
    -1 ... ultraviyole
  5. 5.
    ikisinin de ayrı ayrı bok yemesidir. terim gereksiz parlamaktadır. aysal ise zamansız işler yapmaktadır. amına koyim zaten sıkıntılı bi fikstür var, üzerine milli takım maçları var. biraz rahatlasın ortam da ondan sonra sözleşme işini gündeme getir. böyle iki arada bir derede nedir bu amk. hayır terim'deki mesaj kaygısı da ayrı bir gereksizlik. dur hele parlama hemen... tamam üzerinde baskı çok. galatasaray bi yanda, başbakan diğer yanda... bana zaman verin fikstürümüz yoğun futbola odaklanmak istiyorum deyip zaman kazanmayı bilemiyosun. aslında bütün bunların başlıca sebebi ne ülkenin başında, ne de futbolun başında ilkeli ve bilgili insanların olmamasından kaynaklanıyor. ne diyelim allah kurtarsın bizi...
    ... zoraki yazar
  6. 6.
    Galatasaraylilar olarak bize gulunc gelen bir sey degil.

Makara olsun diye iki takima taraftarlik yapmaya benzemeyecek kadar can sikici.

Bana kalirsa bu saatten sonra da hoca siyasi erkin de baskisiyla milli takimda devam eder.

Unal bey icin de baskanlik iste o zaman baslar. Yani ortada bir tasak tartmaca yarismasi varsa unal bey pek girmedi daha o islere.

Uzun vadede takimin basina getirecegi hocayla basarili olunursa varmis adamin bir bildigi deriz.

Hee yoksa yoku tartismadan istifa eder zaten.

Kisacasi unal aysal cok buyuk bir kumarin icinde ve tek sebebi harbi harbi futboldan anlamamasi.
    ... the godfather
  7. 7.
    game of demirören.
    ... cinereo lupus
  8. 8.
    Galatasaray zararlı çıkacak olan bir kapışma.
    ... muradnan
  9. 9.
    game of france.
    1 -1 ... iyi bi gobel
  10. 10.
    ikisinden de bir slaven bilic çıkmaz.
    -1 ... sui iuris