bugün

evet güzel haberler de geliyor. bu habere ihtiyacımız vardı. fatih terim ve abdürrahim albayrağın iyileştiğini tunç üner twitter hesabından duyurdu. korona virüsü yendiği iddia ediliyor. umarım doğrudur.

https://uffak.com/2020/03...yrak-korona-virusu-yendi/
ne mutlu sevenlerine, sağlıklı ve mutlu hayatlar dilerim. benim merak ettiğim ise bu kadar kısa sürede nasıl iyileştiler?
inşallah bunun bir yolu bulunmuşturda herkes böyle sevenlerine kavuşur.
şahsi düşüncem, sporculuk geçmişleri dolayısıyla bağışıklıklarının güçlü olması ve kesinlikle erken teşhis. ayrıca yeni kullanımda olan ve tedavi süresini 11 günden 4 güne düşüren ilaçların da etkili olduğu kanaatindeyim. bir de sağlık problemleri yoksa zaten genellikle iyileşiyorlar. ağır vakalar genellikle başka hastalık da taşıyor.
Bu kadar kısa sürede iyileştilerse ya hastalıkları yalan ya da korona. Grip bile bu kadar çabuk geçmez amk tiyatrocuları.
(bkz: Para)nın gücü adına
koronanın gururuyla oynamışlardır.
O zaman şu saatten sonra parası olan evde oturmaz. Biz oturacağız yine mecbur o ayrı.
Millet gribi bir haftada zor atlatıyor maşallah valla diyicemde yinede biraz kullanmadım değil.
daha önce söylendiği gibi, ilaçladır.
coronanın ilacı bulunmuştur(lab made oldugu için hali hazırda vardi zaten), zamanı gelince halka dağıtılacaktır.
o zamana kadar yapay üretilmiş kaosa devam.
Köpekler istedi diye atlar ölmez.
Parti, klüp, ideoloji olmaz bu belada, ( PKK'lı hariç) kurtulan her insanımız Bizim için umuttur hem de çok büyük önem taşır ünlü insanların bu illeti yenmesi toplum için çok olumludur. Büyük Moral verir.
inşallah doğrudur.
Geçmiş olsun.

Ben grip olunca bile 5 gün yatıyorum, fatih terim bu kadar kısa sürede nasıl iyi oldu herkes gibi bende şaşırıyorum. Bünye sağlam demek ki.
görsel
güncel Önemli Başlıklar