1. 1.
  tek başarısı 14 sene evvel kulüpler bazında ikinci sınıf bir kupa olan uefa kupasını kazanmak olan fatih terim in, artık türk futbolundan elini çekmesi gerekliliği.

  allah aşkına bu adamın özelliği nedir, ne başarmış bu adam? ulan bi uefa kupası almış, kibrinden egosundan geçilmiyor.

  şenol güneş bundan daha mı az başarılı? şenol hoca milli takımı dünya üçüncüsü yapmış bir teknik direktör. dünya üçüncülüğü on tane uefa eder. yani başarıya bakacaksak şenol güneş daha başarılı.

  peki neden hep fatih terim? niye tek kurtarıcı olarak terim görülüyor hep?

  çünkü şenol hoca bu adam gibi uyanık cin bi tip değil. daha doğrusu hiçbir teknik adam değil. tabii medya da bunun arkasında. imparator zar zurt diye diye şişirdiler devamlı.

  gerek medyada, gerekse futbol camiasında veya insanlarda terim e karşı anlamsız bir saygı var. ben bunu anlayamıyorum. bu kadar saygıyı hak edecek ne yapmış ki? biz böyle adamları göklere çıkardığımız sürece bizden bi sik olmaz.

  aslında sadece terim de değil, türk futbolunu tekeline alıp kafasına göre iş yapan, futbolu kendi güçlerini korumak ya da arttırmak için kullanan her yönetici türk futbolundan temizlenmelidir.

  futbolu bu kadar seven, önemseyen bir ülkenin milli takımı veya külüp takımları, dışarda hiçbir başarı gösteremiyorsa, bunun sorumlusu bu tip yöneticilerdir.
  18 -5 ... gorbagor
 2. 2.
  terim bu kadar saygıyı hak edecek ne yapmış diye soran yazıdır.

  sağ solla saldırmayı küfretmeyi iyi bilir, hatta isvicre macinda bir defa hakem odasini basmıştır ki ondan sonra adamin milli takim kariyerisi bitmesi lazimdi ama işte bu ülke geri zekali olmaya mahkummu bilmiyorum yine cagrildi yine yine cagrildi diye cevaplanabilir.
  2 ... hercool
 3. 3.
  Hemen Çektirilmeli ve başa Slaven biliÇ getirilmelidir.
  -1 ... mkezer56
 4. 4.
  hemen çektirilmeli ve başa akp köy ilçe teşkilatı başkanı getirilmelidir.
  3 ... giles
 5. 5.
  gerçekçi bir değerlendirmedir. ne de olsa onun yerini alabilecek, türkiye" nin yetiştirdiği, yurtdışında başarıyla çalışan mourinho, klopp, guardiola, löw gibi teknik adamlar mevcut... öyle değil mi ?
  -1 ... abber1ine
 6. 6.
  (bkz: o eli bi indir)
  ... asfaloth
 7. 7.
  çektirilmelidir ve artık başımız şıkıştığında çağırılmamalıdır.
  ... bimdekizenci
 8. 8.
  Fatih terim'e gelene kadar o kadar cok ibnetor var ki, onlar gitsin yeter. Sonra baktik olmuyor bunu da gonderiririz... bu isler bizim elimizde yani.
  ... lannoldu
 9. 9.
  ne kadar iki yüzlü oldğumuzu belli eden önerme. birkaç zaferden sonra da imparator başlıkları türer.
  1 -2 ... seramascos
 10. 10.
  Rüzgar muhabbetinden sonra ciddi ciddi düşündürmüştür.

  (bkz: https://vine.co/v/OzHHAUV7Xz1)
  ... mserkek