1. 1.
  Fatih Terim'in görevi bırakması sonrası milli takımı 2010 güney afrika dünya kupasına götürmek üzere göreve gelecek teknik direktördür. Bundan öncekilerin de olduğu gibi görevi çok zor olacaktır. *
  ilk akla gelen aday yine Mustafa Denizli gibi görünse de tahtaya vurup allah korusun diyoruz.
  Sonrasında ilk akla gelecek adaylar başta Terim'in yardımcıları Oğuz Çetin ve Metin Tekin olmak üzere hepsi aynı dönemin futbolcuları olan şimdinin yeni nesil Türk teknik direktörleri olabilir gibi görünüyor: Aykut Kocaman, Rıza Çalımbay, Bülent Uygun, Tolunay Kafkas, Ünal Karaman, Bülent Korkmaz, Mehmet Özdilek... ve hatta Hakan Şükür..
  1 -1 ... irfy
 2. 0.
  gönül ister rıdvan dilmen gelsin, ama mustafa denizli'nin olacağı aşikardır.
  -1 ... cerquanne
 3. 1.
  mircea lucescu, christoph daum, guus hiddink, graeme souness, carlos alberto parreira, eric gerets... gibi türkiye'yi ve şartlarını iyi tanıyan, başarılı eski dostların da namzet olabileceği teknik direktörlüktür.
  1 -1 ... irfy
 4. 2.
  şu an yanında oturan metin tekin - oğuz çetin ikilisinden biri. ancak bir başka isim va ki eğer olursa milli takım bu günden 2010'un favorisi gibi birşey olur.

  (bkz: abdullah avcı)
  2 -1 ... bugsbunny
 5. 3.
  hemen akla gelen mustafa denizli ve şenol güneş'tir. belki biraz zorlarsak rıdvan dilmen deriz. ama bunlar fatih terim gerçekten istifa ettiğinde konuşulacak konular.

  fatih baba bizi bırakma.
  (bkz: başarıdan gözü dönmüş arabeskçi genç söylemi)
  1 -1 ... sekerpinar
 6. 4.
  (bkz: marcello lippi)
  (bkz: guus hiddink)
  (bkz: frank rijkard)
  (bkz: arthur zico)
  (bkz: Diego Armando Maradona)
  -3 ... complicated
 7. 5.
  ersun yanal kişisinin olmaması gerekendir.
  5 ... yamuq
 8. 6.
  (bkz: hakan şükür)
  1 -1 ... les benjamins
 9. 7.
  önce cemaate yakın olmalıdır. sonrasındaysa galatasaray kökenli olmasına dikkat edilmelidir. yabancı bir teknik direktör mü? asla? neden mi? nedeni açık. yabancı teknik direktör beraberinde tarafsızlığı getirecektir. o zaman taraftarlar her türlü ard niyeti bir tarafa bırakacak ve bölünme sona erecektir. olmayacak iştir.
  1 ... strangerthanparadise
 10. 8.
  * şenol güneş olmassa bülent korkmaz ın düşünülebileceği makam.
  1 -1 ... bleak poison