bugün

türkiye-yunanistan maçı sonrası ali sami yen standından yükselen taraftar sloganıdır.
herkes kendine göre haklidir.
Mesnetsiz tezahürattır. *
suç fatih terim in olsaydı aurelio da kötü oynardı. Ruhsuz futbolcuların suçunu terim e yüklemek çok yanlıştır , günahtır , ayıptır.En nihayetinde türk futbolunun kalkınmasında büyük paya sahiptir kendileri.
bu takım fatih terim ikinci kez başına geçtiğinden beri bir maç dahi - yunanistan'ı 4-1 yendiğimiz maç dahil - iyi futbol ortaya koyamamıştır. ruhsuz ibne denilen futbolcuların hepsi milli takımda oynadıklarından daha iyi oynayabilecek futbolculardır.

elindeki kumaşı iyi kullanamayan, onlarca maç sonrasında kemikleşmiş bir kadro ya da sistem ortaya çıkaramayan, oyuncu değişiklikleri ve seçimlerinde pek çok kez sınıfta kalan ve tarihin en kolay Avrupa Şampiyonası elemeleri grubundan çıkamayacak ya da bir mucize olursa ite kaka çıkacak olan milli takımın hocası fatih terim'den şu anda aklıselim ve azcık futbol bilgisi olan herkesin talep etmekte olduğu söz öbeği.

seni istemiyoruz fatih terim.
fatih terim çok başarılı olmasına rağmen futbolcu, basın, taraftar merkezli oluşum nedeniyle gruptan çıkamayacağımız gerçeği karşısında sarfedilen saçmalık.

yarın basın yazacak diye yunanistan eze eze yendi bizi zaten. futbolcular da hocayı sattı. taraftar desen seyircisiz maçlara bile gelmedi terbiyesizler.

fatih terim mi? o sütten çıkmış ak kaşık.
taraftarın yoğun tepkisine neden olan euro 2008 elemeleri türkiye-yunanistan grup maçı sonrası atılan slogandır.
lütfen lütfen demek gelir içimden bu giriyi görünce.. şu noktadan sonra fatih terime istifa ettiremezsiniz efendim o istifa eder !
maç içerisinde bir grup taraftar ** Fatih Terim istefa derken , diğer taraftan imparator * Fatih Terim diye haykırdığı durum.ben ise imparator diyenlerden yanayım.
saçma sapan bir slogandır.
fatih terim takımı düşürdüğü durumdan ya çıkaracaktır, ya da tamamen batacaktır. bu kadar basittir. ayrıca takım euro 2008 şansını kaybetmemiştir ve önünde hayati 2 tane maçı vardır. bu maçlardan alınacak sonuçların tek sorumlusu yine fatih terim'dir, bir başkasının başını yakmaya gerek yoktur.
ayrıca euro 2008'e gidemezsek fatih terim herhalde şapkasını önüne alacak ve gerekeni yapacaktır.
tek maç için teknik direktör mü değiştirilir kardeşim?fatih terim bir yandan saçmalarken taraftarlar da ayrı telden saçmalıyor.istifa edecekse de norveç maçından sonra etmelidir.eğer galibiyetle veda ederse herkese kapak yaparak gitmiş olur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.