bugün

4-5 yıla olacak olandır. mazlumu getirin bana olmuştur. evet.
önce 4 yıl üst üste şampiyon ol sonra efsane teknik adam olacam diyip italya ya git. sonra orada yapamayıp geri gel eyvallah. takımın başına geç kötü sonuçlar al ve istifa et. git mili takımın başında avrupa 3. sü ol ve 2011 de tekrar galatasaray a gel. buraya kadar çok da bi sıkıntı yok.

ama sen kalkmışsın başkanla atışıyorsun başkana küsüyorsun 'aslolan galatasaray dır' gibi bi sana özgü sözü yerle bir ediyorsun. başkana küsersin tamam da takımın menfaatlerini düşünsene arkadaş ! milli takımdan teklif gelince 'galatasaray beni bırakmadıkça ben de galatasaray ı bırakmam aslolan galatasaray dır' de sonra başkanla sürtüş çocukluk yap. adam sana 2 yıllık sözleşme öneriyor kabul etmiyorsun bu nasıl iştir aklım almıyor. hani aslolan galatasaray dı ? hani galatasaray dan gitmezdin ? yine egon mu tuttu hoca ? eğer bu sefer kendi isteğinle çıkarsan bu kapıdan, allah aşkına bundan sonra gelecek başkanlar fatih terim i bu klube bir daha sokmasın. verdiği sözlerden utanır insan.

fatih terim istifa edip giderse bir daha bu taraftar ona 'imparator' gözüyle zor bakar. verdiğin sözlerin arkasında dur önce.. gidersen dönme arkadaş dönme ! bugüne kadar her maçta 'olm terim bu, bi bildiği vardır' dedim oyuncu değişiklikleri falan hepsinde arkasında durdum. çünkü dünyanın sayılı teknik adamlarından biri bence. ama bu ego ile olmaz arkadaş. o adamın yuvası galatasaray. gidecekse yine, 4. kez gelmesin lütfen.
ünal aysal gitmeden olmayacak beklenti.
terim'in, galatasaray tarafından cepte olan, eski sevgili muamelesi gördüğünün kanıtı olacak hadise. Adam, üç kuruşluk adamlara, beş kuruşukluk değer verir, icabında geri almasını da bilir. O kadar...
ancak bizim gibi tonlarca para harcayıp hiç bir halt başaramayan futbol ülkesinde görebileceğimiz durum.

dön dolaş dolap beygiri.
Anca bizde olurmuş bak bak.

italyada lippi-ancelotti-trapattoni üçlüsünün milli takım ve 4 italyan büyüğü arasında sürekli döndüğünü bilmeyen sığırların bok attığı durumdur. Adam galatasaraylı neden dönmesin.
avrupa da teknik direktör değiştirme süresinin ortalama 10,5 ülkemizde ise 1,6 olduğunu bilmeyen öküzler için normal durum.

daha bugün sosyal medyada tartışıldı nan. güncel olun.