1. 1.
  corona virüsü tanısıyla hastaneye yatırılan fatih terim in bir hafta sonra taburcu edilmesi durumudur.

  geçmiş olsun imparatore.

  https://twitter.com/livho.../1244581917992853505?s=19
  2 -4 ... gogocu
 2. 2.
  geçmiş olsun.

  ancak bu beraberinde şu gibi soruları da getirir..

  açıklama yapılmalı.

  tedavisi nasıl seyretti? uygulanan ilaç veya antikor tedavisi neydi?

  bu millet 40 yaşında corona ya yenik düşüyor.

  neyse fatih terim ve galatasaray camiası adına bir beşiktaşlı olarak sevindim.
  7 ... rockonbaby
 3. 4.
  Bir hiç ilgilenmeyen futboldan anlamayan fbli olarak tr futboluna hizmet etmiş kişiyi kaybetmek üzerdi zaten. Geçmiş olsun imparator!
  4 -3 ... dryyyl
 4. 4.
  kimi fenerlileri üzmüş hadisedir. geçmiş olsun imparator. evet.
  -5 ... kahraman zorbey
 5. 5.
  yani kendi adıma konuşayım ben sevmesem de kimsenin ölmesini, hele ki böyle bir şekilde ölmesini istemem. adamın bir sürü seveni, kızları, çocukları, torunları var. sağlığına kavuşmasına sevindim. ben sadece kişilik olarak sevmiyorum kendisini, itici geliyor.
  2 ... dertler derya olmus
 6. 6.
  virüs insanları eşitledi goy goyu son bulur umarım. bu dünyada adaleti para dağıtır moronlar ihihi.
  5 -1 ... ebu fesat
 7. 7.
  Zenginsen hayatta 10-0 öndesin.
  Geçmis olsun.
  2 ... atlant isten gelenadam
 8. 8.
  Parayla falan iyileşti diyen gerizekalılar Var hâlâ. her salgına yakalanan hastanede yatacak diye bir olay mı var? birçok kişi evine gönderiliyor zaten hafif semptomları olduğu için. çok ağır seyreden veya yaşlılarda zaten yoğun bakıma alınıyor, onun dışında zaten hastanede bunun özel bir tedavisi yok. sadece bilindik antiviral ilaçlarla hastalar gözlem altında tutuluyor bikaç gün. Olay bu.
  3 -1 ... a s i n
 9. 9.
  bir durum. geçmiş olsun hocamıza, çok şükür. darısı tüm hasta dermanı bekleyenlere olsun. adam hasta olur kabahat, iyileşir kabahat. kendisinden haz etmiyor olabilirsiniz ama komik duruma düşen fatih terim değil eleştirenler oluyor. bunu bir koz olarak kullanıldığını var sayalım hadi kafamız basmadı diyelim. niye 5.günde bitirsin ki. hakikaten fatih terim bayağı üzmüş bazılarını. biz her zaman severdik iyileştiği için daha sevindik. corona tüm coğrafyada bitince halay da çekeceğiz.
  4 ... en asaletli duygularin adami
 10. 10.
  Allah şifa versin. Kimsenin sağlığını yitirmesini bekleyecek kadar gözü dönmüş vicdanını kaybetmiş değiliz çok şükür. Bu mevzuda fatih terim'in bir kamu spotu görevi üstlendiğini düşünüyorum. Böylesine ciddi bir meselede halkı durumun farkındalığı konusunda ikna etmek kolay değildi, ki bir çok vatandaş halen daha ikna olmuş değil. Futbol gibi geniş kitlelere hitap eden, Medyatik bir isim olarak terim böyle bir misyon üstlenmiş olabilir. Benim şahsi görüşüm. Yine de geçmiş olsun diliyorum.
  1 ... ismini vermek istemeyen birisi