bugün

FATiH TERiMiN BAŞARISIZ YURT DIŞI MACERASINDAN SONRA iÇiNE DÜŞTÜĞÜ KISIR DÖNGÜDÜR.

KENDiSiNi DEV AYNASINDA GÖRDÜĞÜ iÇiN TÜRKiYEDE TEKRAR ÇALIŞMAYACAĞINI DEFALARCA AÇIKLAMASINA RAĞMEN, YURTDIŞINDA ÇOK FAZLA SALLANMAMASI SEBEBiYLE ARAFTA KALAN KARiYERiNi BELiRLi PERiYOTLARLA MiLLi TAKIM VE GALATASARAY ARASINDA GiT GEL YAPMAK ZORUNDA KALMIŞTIR. BiR SONRA Ki ADIMI ŞiMDiDEN TAHMiN ETMEK ÇOK ZOR!!! AMA KUVVETLE iHTiMAL Ki KATILAMADIĞIZ iLK TURNUVA SONUNDA KURTARICI FATiH TERiM MiLLi TAKIMIMIZIN BAŞINA GEÇECEKTiR..
an itibariyle milli takımla görüşmesi bu döngüyü devam ettirmektedir. hem galatasaray hem de milli takım dönüp dolaşıp fatih terim'e kalmaktadır sürekli. koyun adamı ikisinin başına, ölene kadar çalıştırsın, en iyisi bu.
döngünün rutine bağlaması sonucu bulunan dahiyane çözüm ile döngümüz sarmal haline gelmiştir. hayırlısı olsun. inşallah spor bakanlığıda çok yakında gelecek amin.

edit:2011 de ne giydirmişim.
fatih terim'in geceleri taksiye çıkmasıyla kırılacak döngü.

şaka bir yana fatih terim ülkenin gelmiş geçmiş en başarılı teknik direktörüdür. bunu fenerbahçeliler beşiktaşlılar dahi kabul etmekte. tabi ki bağlı olduğu kulüp galatasaray'ı ve milli takım hizmet beklerken milli takımı çalıştıracak. ikisini birden de yapar fatih terim de o yetenek var. sadece bir iki başarısız sonuçta üstüne gidilmesin yeterli. basınımız çok acımasız çünkü.

asıl sıkıntı ise başka teknik adam yetiştirememiş olmamız. futbol oynamadan da teknik direktör olunuyorsa ben lisans almaya gidiyorum arkadaşlar.
edebiyatın kadim klasik üçlü aşk teması gibi döngü. yakın bir zamanda gerçekleşmesi tekrar muhtemelmiş. fatih terim'in galatasaray'a dönme ihtimali varmış. kaynak: spor servisi, ntvspor.
bu döngünün tekrar etmesi için gereken maddi koşulları (bkz: dursun özbek)in sağlayamaması sonucu 5. döngü hareketi ertelenmiştir. gıyaben devam etmektedir, muhtemelen.
ömür boyu gs ile sözleşme imzalasa da biz de kurtulsak. her sene aynı haberler lan.
birini silkmekten sıkılınca diğerine geçmesi durumu.